امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

آقای روحانی چرا نوبخت اهتمامی به احداث راه آهن شرق ندارد؟ اگر این پروژه در رشت واقع شده بود اینگونه عمل می‌شد؟

آقای روحانی چرا نوبخت اهتمامی به احداث راه آهن شرق ندارد؟ اگر این پروژه در رشت واقع شده بود اینگونه عمل می‌شد؟
به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده محترم مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به آقای نوبخت معاون رئیس جمهور تذکر کتبی داد.

متن تذکر نماینده محترم مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص بی عدالتی های دکتر نوبخت بدین شرح است:

بسمه تعالی
با سلام و تحیات الهی
آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور چرا دکتر نوبخت اهتمامی به احداث راه آهن بیرجند به گناباد( راه آهن شرق) ندارد و چرا دوبانده شدن راه بیرجند به قاین که سالیانه شهروندان زیادی را به کشتن می‌دهد با کندی صورت می‌گیرد؟ آیا اگر این پروژه در رشت واقع شده بود نیز اینگونه عمل می‌شد؟
آقای رئیس جمهور کافیست مقایسه‌ای بین اعتبارات راه آهن رشت( وطن آقای نوبخت) و راه آهن شرق صورت گیرد، آیا می‌توانم سوال کنم چرا هر پروژه‌ای به رشت ختم می‌شود اعتبار خوبی می‌گیرد، آیا اهمیت راه آهن شرق از نظر فنی و اقتصادی و محرومیت زدایی و آثار بین المللی و سیاسی و … با راه آهن رشت قابل مقایسه است؟
پیشنهاد می‌کنم هیئتی را جهت بررسی ناعدالتی های دکتر نوبخت تشکیل دهید و گزارش آن را به مجلس ارائه نمایید.(۹۷/۹/۲۸)

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا