امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

ابرهای خراسان‌جنوبی بارور می‎‎‌شوند/ پیگیری نمایندگان مردم جواب داد

ابرهای خراسان‌جنوبی بارور می‎‎‌شوند/ پیگیری نمایندگان مردم جواب داد
نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی از جلو افتادن زمان بارورسازی ابرها در خراسان‌جنوبی با پیگیری‌‌های نمایندگان استان در مجلس خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی در گفتگو با فارس، اظهار داشت: طی روزهای گذشته با آقای انجم‌شعاع معاون وزیر نیرو جلسه‌ای داشتیم.

وی افزود: در این جلسه موضوع بارورسازی ابرها در خراسان‌جنوبی مطرح و قرار شد استان خراسان‌جنوبی در لیست استان‌هایی که قرار است بارورسازی ابرها از دو هفته آینده در آن انجام شود، قرار گیرد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: ابتدای سال جاری بارورسازی ابرها پس از فروردین‌ماه صورت گرفت اما با رایزنی‌های صورت گرفته قرار است بارورسازی ابرها از دو هفته آینده در استان انجام شود.

عبادی ادامه داد: این اقدام توسط وزارت نیرو و بخش هوافضای سپاه انجام خواهد شد.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا