امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

احداث بیمارستان خوسف باید هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد

احداث بیمارستان خوسف باید هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد

نماینده مردم بیرجند در مجلس با بیان اینکه در شمال شهر بیرجند مرکز درمانی وجود ندارد و نیاز است پیگیری برای ساخت مرکز درمانی هرچه زودتر انجام شود گفت: نقشه ساخت بیمارستان خوسف نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد تا هرچه سریع‌تر به نتیجه برسد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اظهار داشت: پست‌ها و عنوان‌ها باید در راه خدمت به مردم باشد.

وی با بیان اینکه پست و مقام غنیمتی است که به یک فرد داده می‌شود پس باید از آن بهترین استفاده را برد و برای آخرت کار کرد افزود: ظرفیت و جایگاه نمایندگی نیز بالا و بسیار تاثیرگذار است و می‌توانید از این ظرفیت استفاده لازم را بکنید اما نیاز به پیگیری دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در شمال شهر بیرجند با وجود اینکه دارای مردمی با وضعیت متوسط است اما مرکز درمانی وجود ندارند و می‌طلبد تا پیگیری‌هایی برای ساخت هرچه زودتر مرکز درمانی در این منطقه صورت گیرد.

عبادی گفت: قبل از اینکه جانمایی مراکز درمانی صورت گیرد نقشه جامعی برای ایجاد این مراکز صورت نگرفته است و گلایه‌مندی مردم را به دنبال داشته است.

وی بیان کرد: شهرستان خوسف تنها مرکز شهرستانی استان خراسن جنوبی است که از وجود بیمارستان محروم است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:  امسال با وجود پیگیری‌های بسیار توانستیم برای آن ردیف اجرایی بگیریم و بودجه‌ای بالغ بر ۷ میلیارد نیز به آن اختصاص دهیم که می‌طلبد عملیات اجرایی آن پیشرفت قابل توجهی به خود بگیرد.

عبادی با بیان اینکه شهرستان خوسف آینده بسیار خوبی دارد و روز به روز بر جمعیت آن افزوده می‌شود و باید زیرساخت‌های آن را فراهم کنیم، افزود: نقشه ساخت بیمارستان خوسف نیز باید مورد ارزیابی قرار گیرد و درخواست داریم که این پروژه زودتر به نتیجه برسد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا