امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اداره امور مالیاتی و ارزش افزوده شهرستان خوسف با اعتبار ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال با حضور حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی افتتاح شد

اداره امور مالیاتی و ارزش افزوده شهرستان خوسف با اعتبار ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال با حضور حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی افتتاح شد

نماینده محترم مردم بیرجند،خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تبریک دهه کرامت گفت:مالیات یک چشمه جوشان است که  به وسیله آن کشور به استقلال و خودکفایی می رسد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه این مراسم افتتاح با اشاره به تحریم های اقتصادی علیه کشور افزود:تحریم ها باعث شده است تا با یک انگیزه مضاعف به سوی صادرات غیر نفتی قدم برداریم.

 

**نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بازدید از فعالیتهای حوزه جهاد کشاورزی خوسف با بیان اینکه بحث آموزش و هدایت کشاورزان باید جدی گرفته شود گفت: با توجه به کمبود آب و بارندگی محصولاتی که به آب کم و بهره وری بیشتر نیاز دارد مثل گل نرگس عناب و … به جای بعضی محصولات بر زحمت که درآمد بالایی هم ندارند جایگزین شوود.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد:باید در کنار آموزش به کشاورزان و دامداران صنایع دستی و بومی احیا تا در کنار کارهای کشاورزی یک منبع درآمد محسوب شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا