امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اذعان «شهیدی» به عدم واریز بودجه کامل بنیاد شهید/ خدمات‌دهی به ایثارگران باید به روال گذشته برگردد

اذعان «شهیدی» به عدم واریز بودجه کامل بنیاد شهید/ خدمات‌دهی به ایثارگران باید به روال گذشته برگردد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیرامون بیمه تکمیلی ایثارگران برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ سید محمدباقر عبادی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به برگزاری جلسه فراکسیون ایثارگران با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اظهار داشت: این جلسه پیرامون بیمه تکمیلی ایثارگران تشکیل و نتایج قابل توجهی را در برداشت.

وی با اعلام اینکه در گذشته بیمه تکمیلی ایثارگران در بنیاد شهید متمرکز بوده و ارائه خدمات به گونه‌ای بود که رضایت ایثارگران و جانبازان را به دنبال داشت، بیان داشت: اکنون این مهم به دستگاه‌های مختلف محول شده که عدم ارائه درست خدمات و نارضایتی ایثارگران را در پی داشته است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: برای اینکه خدمات‌دهی به این قشر به روال گذشته برگردد و دستگاه اصلی ارائه کننده خدمات بنیاد شهید باشد، تماس‌های زیادی از طرف ایثارگران انجام گرفت و در همین راستا جهت بررسی این موضوع جلسه فراکسیون ایثارگران برگزار شد.

اختصاص بودجه ایثارگران به صورت پراکنده!

حجت الاسلام عبادی گفت: زمانی که بودجه امسال را مورد بررسی قرار دادیم متوجه شدیم که همچنان دولت بودجه ایثارگران را به صورت پراکنده قرار داده لذا از رئیس بنیاد شهید درخواست شد تا به گلایه‌هایی که در این رابطه وجود دارد پاسخ دهد.

وی با اعلام اینکه رئیس بنیاد شهید خود نیز در مجموع با کلیات مشروط بر اینکه بودجه آن نیز به این دستگاه واریز شود موافق بود، اضافه کرد: رئیس بنیاد شهید همچنین به عدم واریز بودجه کامل به بنیاد شهید اشاره و علت این تقسیم‌بندی را چانه‌زنی بیشتر و مکلف کردن همه اعضای دولت نسبت به ایثارگران عنوان کرد.

راهکار دولت موفق نبود/ نارضایتی ایثارگران

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راهکاری که توسط دولت ارائه گشته موفق نبوده و نارضایتی ایثارگران را در پی داشته، تبیین کرد: مقرر گردید در بودجه سال آینده هم ایثارگران و هم فراکسیون ایثارگر تلاش کنند تا اقدامات شایسته‌تری صورت گیرد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دولت باید لایحه پیشنهادی برای ایثارگران را متمرکز در نظر می‌گرفت، عنوان کرد: هر چند در مجلس تغییر دادن کار بسیار سختی است اما بنا شده اعضای فراکسیون ایثارگر تلاش خود را صورت دهند تا حداقل ارائه خدمات به شکلی صورت گیرد که ایثارگران سراسر کشور در مخارج درمان خود دچار مشکل نشده و سختی نبینند.

پاسکاری ایثارگران و جانبازان در دستگاه‌های مختلف

وی با ابراز تأسف از پاسکاری ایثارگران و جانبازان جهت بهره‌بردن از خدمات توسط دستگاه‌ها، مطرح کرد: ایثارگران حق بسیاری بر گردن جامعه دارند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به هزینه‌های درمان ایثارگران و جانبازان، بیان داشت: این قشر از جامعه به دلیل جانفشانی‌های خود در دوران جنگ تحمیلی صدماتی را متحمل شدند بنابراین مسؤولان باید به وظیفه خود عمل و پاسخگوی نیاز آن‌ها باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا