امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

از سوی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و خوسف در مجلس صورت گرفت ارائه طرح جلوگیری از مفاسد اقتصادی در مناطق آزاد تجاری

از سوی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان و خوسف در مجلس صورت گرفت ارائه طرح جلوگیری از مفاسد اقتصادی در مناطق آزاد تجاری

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس گفت: در راستای جلوگیری از مفاسد اقتصادی و سوء‌استفاده در مناطق آزاد تجاری، طرح دو فوریتی را برای اصلاح ماده “۲” و بند “ج” ماده “۴” قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی به مجلس ارائه کرده‌ام.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی امروز در گفت‌و گو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس در بیرجند، اظهار داشت: برای اینکه جلوی مفاسد اقتصادی و سوء‌استفاده در مناطق آزاد تجاری گرفته شود طرح دو فوریتی را برای اصلاح ماده “۲” و بند “ج” ماده “۴” قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری و صنعتی به مجلس ارائه کرده‌ام.

وی با بیان اینکه گزارشات خوبی در این زمینه نداریم، گفت: این طرح به امضای ۶۰ نفر از نمایندگان رسیده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته نمایندگان به فوریت طرح رأی ندادند اما طرح به صورت عادی در آینده مطرح خواهد شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی بیان کرد: پس از شکل‌گیری سازمان‌های مناطق آزاد در کشور طبق ماده “۲” قانون چگونگی اداره مناطق آزاد بایستی بودجه سالانه این سازمان‌ها خارج از لایحه بودجه سالانه دولت بررسی می‌شد اما اکنون پس از ۲۴ سال از تأسیس این سازمان‌ها بخش اعظمی از درآمد این سازمان‌ها از منابع عمومی کشور تأمین می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور و محدودیت منابع دولت و لزوم کنترل هزینه‌ها و افزایش درآمدهای پایدار و همچنین با توجه به اصل ۵۲ قانون اساسی مبنی بر پیش‌بینی بودجه تمامی دستگاه‌های اجرایی در بودجه کل کشور ضروری است که بودجه این سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه آن در لوایح سالانه دولت منظور و جمع بودجه آن‌ها به بودجه کل کشور افزوده شود.

متن کامل طرح به شرح ذیل می‌باشد:
 بودجه کل کشور
 بودجه کل کشور
بودجه کل کشور
1397/01/21/13970121000076_Test_NewPhotoFree.jpg

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا