امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

استاندار فعلی زحمات زیادی کشیده است که ما از زحمات ایشان قدردانی می کنیم

استاندار فعلی زحمات زیادی کشیده است که ما از زحمات ایشان قدردانی می کنیم

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در اظهار نظری درباره استاندار بعدی استان: حداقل نظر بنده این است که استاندار آینده در استان خراسان جنوبی فردی کاری و عمرانی باشد تا بتواند استان را به پیش ببرد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از ویژه نامه مجلس ۲۷ شهریورماه روزنامه آوای خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: همیشه مرسوم بوده است که با تغییر دولت ها بسیاری از مدیران اجرایی کشور نیز تغییر می کردند. وی در ادامه تصریح کرد: طبیعی است که دولت یازدهم نیز تغییر مدیران را در دستور کار خود داشته باشد.

عبادی ادامه داد: برابر اطلاعاتی هم که داریم تمام استانداران تعویض خواهند شدیا به احتمال زیاد جابه جایی خواهند داشت. عضو مجمع نمایندگان استان در مجلس با بیان این مطلب یاد آور شد: طبیعی است که در خراسان جنوبی نیز همین امر اتفاق خواهد افتاد، آنچه که از دید بنده به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی برای تصدی سمت استانداری شاخص است این است که فرد قوی در این سمت حضور داشته باشد به خصوص استان خراسان جنوبی که از نظر درآمد سرانه از موقیت پاینی برخوردار است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار داشت: فردی که انتخاب می شود اگر سابقه عمرانی و آبادگری داشته باشد از امتیاز ویژه ای برخوردار است. همچنین در استان خراسان جنوبی این موضوع از مسئله سیاسی بودن مهمتر است.

عبادی در ادامه افزود: حداقل نظر بنده این است که استاندار آینده در استان خراسان جنوبی فردی کاری و عمرانی باشد تا بتواند استان را به پیش ببرد. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: نکته دیگر اینکه فردی باید استاندار باشد که از ویژگی امانتداری برخوردار باشد، این مسئله در قرآن کریم درباره حضرت موسی نیز ذکر شده و آمده است که موسی فردی قوی و امین بود؛ این دو ویژگی بسیار مهم است. وی در ادامه تصریح کرد: زمانی که بحث امین بودن مطرح می شود بحث قوی شدن نیز درآن وجود دارد.نکته دیگر این که مسئول ارشد استان باید دلسوز مردم استان و دونده باشد.همچنین استاندار باید فردی ولایت مدار باشد.تمام معیارهایی که عرض شد ویژگی هایی است که امیدواریم دولت خدمتگذار نیز با این ویژگی ها استاندار استان خراسان جنوبی را انتخاب کند.

حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی با بیان اینکه درباره استاندار فعلی باید بگویم؛ استاندار فعلی زحمات زیادی کشیده است که ما از زحمات ایشان قدردانی می کنیم اظهار کرد: مردم استان خراسان جنوبی ناسپاس نیستند واگر مسئولی زحمت کشیده باشد حتما قدردان هستند. بنده نیز به نمایندگی از مردم استان از استاندار فعلی و دیگر مسئولانی که برای مردم تلاش کردند تشکر می کنم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا