امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اسرائیل برای تمام جهان اسلام برنامه دارد/ دنیا تحت نظام سلطه

اسرائیل برای تمام جهان اسلام برنامه دارد/ دنیا تحت نظام سلطه
اخبار برگزیده خبرگزاری شبستان: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با تاکید براینکه برنامه‌های رژیم صهیونیستی فقط برای فلسطینی‌ها نیست و بحث تمام جهان اسلام در میان است، گفت: اسرائیل بدون حمایت دولت‌های بزرگ هرگز نمی تواند روی پای خود بایستد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام سید‌محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان اظهار داشت: امام راحل فرمودند «اسرائیل غده سرطانی است» و طبیعتا رفتارهای اسرائیل نیز در قالب این غده سرطانی انجام می شود.

وی ادامه داد: برنامه‌های رژیم صهیونیستی فقط برای فلسطینی‌ها نیست و بحث مجموع جهان اسلام در میان است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: بعضی از سران کشورهای اسلامی مخصوصا سران عرب مرتجع و دست نشانده صهیونیست ها، آمریکایی ها و نظام سلطه‌اند و یا اینکه آنقدر ساده هستند که مسائل را نمی فهمند چراکه اسرائیل کشوری نیست که به ملت‌های اسلام رحم کند.

حجت الاسلام عبادی با بیان این‌که اسرائیل برنامه‌ای گسترده برای مجموع دنیای اسلام دارد، گفت: حرص و ولع آن ها برای چپاول و توسعه ضمینه های نامشروع محدودیت ندارد و از نیل تا فراط را حداقل ملک خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه اگر امروز دنیا روبروی آنها نایستد، دنیای اسلام به شدت آسیب خواهد دید، عنوان کرد: با این وجود اسلام ضرر خواهد کرد و حسرت روزهایی را خواهد خورد که به وعده های آمریکا و اسرائیل دلخوش کرده بود که تا با وعده‌های آنها آینده بهتری را داشته باشد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: به دنبال وعده‌های آمریکا، اسرائیل و جهان سلطه رفتن هیچ سرانجامی نداشته، ندارند و نخواهند داشت و تنها راه آن مقاومت است.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: اسرائیل در منطقه‌ای‌ که اطراف آن مسلمان هستند قرار دارد و بدون حمایت دولت‌های بزرگ هرگز نمی تواند روی پای خود بایستد و یقینا آمریکا، بسیاری از کشورهای دیگر در دنیا و مخصوصا کشورهای اسلامی که سکوت دارند در جنایات رژیم صهیونیستی شریک هستند.

وی با بیان اینکه در کشورهای اسلامی شاهد این هستیم که هرگز برعلیه اسرائیل مواضع تند و محکمی نگرفته اند، اظهار کرد: نهایت کاری که کرده‌اند در یک جلسه ای پرچم فلسطین را بالا بردند و جرات اینکه پرچم آن را پایین بیاورند یا آتش بزنند را نداشته‌اند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای آنها مردم فلسطین کجا، به چه صورت و چگونه زندگی کنند مهم نیست در حالی که در روایات بسیار زیبایی آمده است که آیا دین جز دوستی و دشمنی چیز دیگری است.

حجت الاسلام عبادی متذکر شد: اگر پرچم فلسطین را بالا می برید و به آن عشق می‌ورزید، باید با دشمن فلسطین نیز بغض داشته باشید و اینگونه نمی شود که پرچم فلسطین را بالا ببریم و با اسرائیل نیز دوست بود و رابطه داشت و همچنین حاضر نباشیم کوچکترین اخمی کنیم.

وی افزود: معلوم است که عشق و علاقه آن ها به فلسطین صحت ندارد وگرنه عشق به فلسطین و بیت المقدس نمیتواند بدون بغض با جنایات اسرائیل همراه باشد و این نیز نشانه سرسپردگی، دنیا طلبی و یا عدم هوشمندی سیاسی است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دنیا تحت نظام سلطه است، عنوان کرد: دنیای اکنون دنیای زور شده و زمانی که مسلمانان به خود رحم نمی کنند و به فریاد خود نمی رسند از بقیه دنیا چه انتظاری داریم.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: اولین جایی که باید کمک کند و فریاد بزند خود دولت های اسلامی است با این وجود دیگر از آلمان و ژاپن چه انتظار داریم که سر خوردگان جنگ جهانی دوم و تحت سلطه غرب هستند.

وی عنوان کرد: دنیای سلطه و در راس آن آمریکا اصل توان دنیای اسلام، پیشرفت و توسعه‌ی آن را نمی خواهد و تا کشورهای اسلامی روی پای خود بایستد چراکه برنامه ریزی خوبی لازم است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دنیای سلطه اجازه ساخت برج و سلاح را به کشورهای اسلامی نمی‌دهند چراکه به آن‌ها می فروشند و کشورهای اسلامی نیز فقط می‌توانند نفت را به فروش برسانند؛ نباید فریب بخوریم و باید هوشمندانه نیز باید عمل کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا