امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اصحاب رسانه خراسان جنوبی از مجلس شورای اسلامی بازدید کرد

اصحاب رسانه خراسان جنوبی از مجلس شورای اسلامی بازدید کرد

ظهر امروز تور رسانه‌ای خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از نمایشگاه مطبوعات از مجلس شورای اسلامی بازدید و با نمایندگان استان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل ازخبرگزاری خبرگزاری تسنیم از بیرجند، امروز تعداد ۳۰ نفر از خبرنگاران خراسان جنوبی از مجلس شورای اسلامی بازدید و از نزدیک با نمایندگان دیدار کردند.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی، رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی و نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، فرهاد فلاحتی نماینده قاینات و زیرکوه، محمد رضا امیر حسنخانی نماینده مردم شهرستان‌های طبس، فردوس، سرایان و بشرویه و نظر افضلی نماینده مردم شهرستان‌های سربیشه و نهبندان در مجلس شورای اسلامی به استقبال تور رسانه ای خبرنگاران خراسان جنوبی آمده و با خبرنگاران عکس یادگاری گرفتند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا