امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اعضای شورای معاونین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان با نمایده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند

اعضای شورای معاونین ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان با نمایده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی دراین دیداراظهار داشت:با فراموشی امر به معروف و نهی از منکر یک خطر جدی در بدنه جامعه احساس می شود که باید در این راستا توجه به امر به معروف و نهی از منکر مورد توجه جدی قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی دراین جلسه اظهار داشت:با فراموشی امر به معروف و نهی از منکر یک خطر جدی در بدنه جامعه احساس می شود که باید در این راستا توجه به امر به معروف و نهی از منکر مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی نهی از منکر سیستماتیک را یکی از موارد نهی از منکر دانست و افزود: این امر هنوز در کشور ما استفاده نشده و نیازمند توجه است.

وی با بیان این که در بحث صیانت از حقوق شهروندان نباید به معنای تحمیل موضوعی به شهروندان تلقی شود ادامه داد:در این زمینه باید به شکلی عمل شودکه می خواهد از حقوق شهروندان صیانت کند.

وی موضوع عفاف و حجاب  از امور مهمی و نیازمند توجه در جامعه دانست و تصریح کرد:مفاسد  اقتصادی باید مورد توجه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان قرار گیرد و ستاد دستگاه ها و رفتارهای پر آسیب مسئولین را نهی کند

علی محمد گلستانی فرد معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان جنوبی در ادامه اظهار داشت: بعد از انقلاب فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر به عنوان بهتیرن ابزار و ساز و کار برای مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن باشد مهجور مانده و به شکل صحیح مورد استفاده قرار نگرفته است به نحوی که ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر از دست رفته بود.

وی تصریح کرد: با توجه به فعالیت ها و اراده ای که در مجموعه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان وجود دارد در حال حاضر به لحاظ سازمان و تشکیلات از شرایط خوبی برخوردار است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندای خراسان نوی با اشاره به این که در تمامی ادارات استان شورای احیای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده است ادامه داد:در همه فرمانداری های استان با فعال شدن ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تشکیلات مناسبی ایجاد شده است.

سردار یعقوبعلی نظری فرمانده سپاه انصارالرضا خراسان جنوبی نیز دراین جلسه با بیان این که در ارتباط با موضوع جنگ نرم و تهاجم فرهنگی حساسیت لازم و کافی وجود ندارد ادامه دارد:هرچند استان نسبت به سایر نقاط کشوردراین زمینه از شرایط بهتری برخورداراست ولی اگر در این زمینه مورد توجه قرار نگیرد و تصمیم گیری لازم در این زمینه انجام نگیرد دچار آسیب می شویم.

وی ادامه داد: دراستان از یک سال قبل با توجه به نشست های مقدماتی با حضور اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر برای رسیدن به ساماندهی محتوایی آغاز شده است.

سردار نظری خاطرنشان کرد: در این زمینه اگر بخواهیم جامعه اصلاح شود باید این کار به صورت بخشی انجام گیرد و اگر بخش های مختلف جامعه اصلاح شود جامعه نیز اصلاح می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا