امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اعضای کمیسیون آموزش مجلس از دانشگاه‌های بجنورد بازدید کردند

اعضای کمیسیون آموزش مجلس از دانشگاه‌های بجنورد بازدید کردند

حجت الاسلام عبادی به همراه جمعی از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین‌ماه از مراکز آموزش عالی استان خراسان شمالی بازدید می‌کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس،

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی صبح امروز در قالب گروه‌های چند نفره به شهرستان‌های شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، راز و جرگلان، جاجرم و گرمه اعزام شدند تا از نزدیک مسائل آموزش و پرورش و آموزش عالی در خراسان شمالی را مورد بررسی قرار دهند.

به شهرستان مرزی راز و جرگلان هم نمایندگان ویژه‌ای از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برای بررسی وضعیت مدارس تخریبی اعزام شدند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه سفر اعضای این کمیسیون به استان از روز گذشته آغاز شده است، تصریح کرد: بازدید از دانشگاه بجنورد، دانشگاه‌ها و مدارس تخصصی مرکز خراسان شمالی و نشست با فرهنگیان در این روز انجام شد.

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد، تصریح کرد: امروز هم اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در شهرستان‌های مختلف استان خراسان شمالی حضور و از نزدیک مسائل آموزش عالی و آموزش و پرورش را مورد بازدید قرار خواهند داد.

به گفته وی، نشست با دانشجویان بجنورد، علوم پزشکی، پیام‌نور و آزاد اسلامی از برنامه‌های دومین و آخرین روز از سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به استان است.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: عصر امروز هم نشستی با حضور استاندار، رؤسای دانشگاه‌ها و مدیران آموزش و پرورش استان خراسان شمالی با اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا