امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت با هم تعامل خوبی دارند و کسی حق ندارد در کار دولت کارشکنی کند

امام جمعه موقت بیرجند گفت: مجلس شورای اسلامی و دولت با هم تعامل خوبی دارند و کسی حق ندارد در کار دولت کارشکنی کند

حجت الاسلام ˈسید محمد باقر عبادیˈ در خطبه های این هفته نماز جمعه بیرجند افزود: اگر زمانی هم وزیری به صحن علنی می آید، تنها برای پاسخگویی به مجلس می باشد و این به معنی کارشکنی در کار دولت نیست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از ایرنا؛ حجت الاسلام ˈسید محمد باقر عبادیˈدر خصوص اعتبارات صندوق توسعه ملی نیز گفت: اعتبارات این صندوق در راستای حمایت از کارآفرینان بخش خصوصی می باشد و مجلس برای هیچ استانی سقف تعریف نکرده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر کسی به ما مراجعه کند، وظیفه داریم برای دریافت تسهیلات کمکش کنیم، منتهی اگر تسهیلات این صندوق نصیبش نشده، به طور حتم به لحاظ قانونی مشمول دریافت تشخیص داده نشده است.

وی در بخش دیگری به سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری به سران سه قوا ابلاغ شده، اشاره کرد و اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی به معنی سختی دادن مردم و در تنگنا قرار گرفتن آحاد مردم نمی باشد.

حجت الاسلام عبادی افزود: به لحاظ ثروت های زیاد و موقعیت خاص جغرافیایی منطقه خاورمیانه، همیشه در طول تاریخ مورد توجه قدرت های بزرگ بوده و آنها هیچگاه اجازه نمی دادند یک دولت پرقدرت در این منطقه شکل بگیرد.

وی گفت: مبنای اقتصاد مقاومتی به این معناست که به شکلی برنامه ریزی شود تا هیچگاه اقتصاد ایران از بحرانهای اقتصادی، سیاسی و امنیتی ایجاد شده در منطقه تاثیر نپذیرد.

حجت الاسلام عبادی در ادامه به سالروز ولادت حضرت زینب(س) که به روز پرستار نامگذاری شده، اشاره کرد و گفت: در حال حاضر وضعیت درمان و بیمارستان های ما مطلوب نیست.

وی با انتقاد از وضعیت کنونی بیمه در ایران نیز ابراز داشت: در حالی که پرداخت بیمه حق بیماران بین ۱۰ تا ۱۵ درصد می باشد، اما هم اکنون سهم بیماران ۷۰ درصد است و این وضعیت نیاز به اصلاح دارد.

http://www7.skhorasan.irna.ir/fa/News/81076137/%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%B1_%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87_%D9%87%D8%A7/%DA%A9%D8%B3%DB%8C_%D8%AD%D9%82_%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF_%D8%AF%D8%B1_%DA%A9%D8%A7%D8%B1_%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA_%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DA%A9%D9%86%DB%8C_%DA%A9%D9%86%D8%AF

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا