امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

امینت کشور را مدیون جانفشانی های شهدا و نیروهای مسلح هستیم/جوانان چشمه جوشان خلاقیت، نو،وری و پویایی در جامعه هستند

امینت کشور را مدیون جانفشانی های شهدا و نیروهای مسلح هستیم/جوانان چشمه جوشان خلاقیت، نو،وری و پویایی در جامعه هستند

به گزارش  روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز امنیت در کشور را مدیون جانفشانی‌های شهدا و نیروهای مسلح مانند ارتش هستیم.
وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از امنیت کشور را مرهون فداکاری‌های ارتشیان هستیم، گفت: نیروهای ارتش در ۴۰ سال از انقلاب اسلامی ایثار و فداکاری‌های زیادی کردند و حتی بسیاری در ارتش قبل از انقلاب نیز طرفدار امام راحل و مردم بودند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: ارتش همواره در کنار مردم بوده است و نیروهای مسلح در سیل و زلزله، مرزها و شرایط بحرانی حضور فعال داشتند و امروز ارتش جزئی از مردم است.
حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: فداکاری‌های ارتش برای انقلاب اسلامی هیچگاه از یاد نمی‌رود و نیروهای مسلح تمام تلاش خود را برای سربلندی نظام اسلامی می‌کنند و اگر نیروهای مسلح در این ایام نبودند مشکلات مردم بیشتر از این می‌شد.
وی با اشاره به روز جوان، ادامه داد: جوانان می‌توانند یک جامعه را متحول کنند و نشاط، پویایی و خلاقیت جوانان در کنار تجربه پیشکسوتان معجزه میکند و جوانان در عرصه‌های مختلف علمی و فناوری پیشرفت‌های بسیاری داشتند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جوانان چشمه جوشان خلاقیت، نو،وری و پویایی در جامعه هستند و باید گام دوم انقلاب رهبری را مطالعه و در جهت تحقق آن گام بردارند.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، اظهار کرد: در این زمینه نیز مجمع نمایندگان استان به همراه مسؤولان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با دکتر نمکی وزیر بهداشت مکاتبه و دیدار حضوری داشتند و یکی از مطالبات ما نیز اخذ مجوز رشته تخصصی قلب و عروق در استان بود که به نتیجه رسید و امیدواریم این رشته منشأ خدمات فراوان برای استان باشد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا