امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

اگر جلوی تحریف امام گرفته نشود، زاویه‌گرفتن‌ها با امام شدت بیشتری پیدا می‌کند/ آنهایی که از انقلاب برخوردار شدند بیش از بقیه از انقلاب طلبکارند

اگر جلوی تحریف امام گرفته نشود، زاویه‌گرفتن‌ها با امام شدت بیشتری پیدا می‌کند/ آنهایی که از انقلاب برخوردار شدند بیش از بقیه از انقلاب طلبکارند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مؤسسه تنظیم نشر و آثار امام در برابر سخنان بدون مدرک، موضع‌گیری مناسبی داشته باشد، گفت: اگر جلوی تحریف امام گرفته نشود، زاویه‌گرفتن‌ها با امام شدت بیشتری پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، گفت: تحریف شخصیت امام خمینی رحمه‌الله‌علیه کار بسیار خطرناکی است که توسط برخی افراد صورت می‌گیرد که اهداف متعددی ازجمله تحمیل عملکردشان بر امام است.

وی افزود: مشابه این در قرآن هم داریم که افرادی می‌خواهند رأی خودشان را بر قرآن تحمیل می کنند که آیات فراوانی در نکوهش شدید این افراد آمده که از اهل بیت عصت و طهارت به دست ما رسیده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بابیان‌اینکه سیره و رفتار امام خمینی رحمه‌الله‌علیه روشن است اظهار کرد: افرادی برخلاف بدیهات سیره و گفتار امام، سخنان و رفتارهایی به امام منصوب می‌کنند که این افراد بیش از آنکه دلسوز به امام باشند، بیشتر علاقه دارند رفتارخودشان را توجیه و اشتباهات فکری خودشان را بر نظرات امام تحمیل کنند.

مؤسسه تنظیم نشر و آثار امام در برابر سخنان بدون مدرک، موضع‌گیری مناسبی داشته باشد

امام جمعه موقت بیرجند تأکید کرد: وظیفه مؤسسه تنظیم نشر و آثار امام خمینی رحمه‌الله‌علیه بسیار جدی است و در مواردی که افرادی بدون مدرک مواردی مطرح می‌کنند و با اصول و راه امام متفاوت است، باید موضع‌گیری مناسبی داشته باشد.

اگر جلوی تحریف امام گرفته نشود، زاویه‌گرفتن‌ها با امام شدت بیشتری پیدا می‌کند

وی تحریف شخصیت امام را بسیار خطرناک دانست و تصریح کرد: این، نقطه پایانی نیست بلکه اگر جلوی آن گرفته نشود و روشنگری صورت نگیرد، نقطه آغازی برای تحریف شخصیت امام خواهد شد که با فاصله‌گرفتن از اصول امام، تحریف‌ها و زاوایه‌گرفتن‌ها با امام، شدت بیشتری پیدا خواهد کرد که یکی از مهمترین‌های آسیب‌هایی است که در راه امام وارد خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در مواردی که عملکرد و گفتار برخی افراد با خط و مشی امام همخوانی ندارد، مردم تشخیص می‌دهند و در این خصوص، به خوبی می‌توانند قضاوت کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی، استکبارستیزی، ظلم نکردن و زیربار ظلم نرفتن، دفاع از محرومین، دوری از زندگی اشرافی و تقیّد کامل به احکام اسلام و اصل ولایت فقیه را از خطوط قرمز امام خمینی رحمه‌الله‌علیه برشمرد و یادآور شد: امام از همان ابتدا فرمودند: مملکت، مملکتِ پابرهنگان و مستعفین است که انقلاب اسلامی توسط این افراد صورت گرفت.

افرادی که از انقلاب برخوردار شدند و ثروت زیادی دارند، از انقلاب اسلامی طلبکاری بیشتری دارند

وی افزود: سختی‌ها روی شانه مستضعفین جامعه بوده است و تحمل کردند اما افرادی که زندگی اشرافی دارند، با مستضعفین فاصله زیادی دارند که غالبا در مبارزه با استکبار متزلزل‌تر هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: افرادی که زندگی اشرافی دارند، تحملشان در سختی‌ها کمتر است و علی‌رغم اینکه غالبِ این افراد از انقلاب برخوردار شدند و ثروت زیادی دارند اما طلبکاری آن‌ها از راه امام و انقلاب اسلامی، بیشتر از مستعفین است.

حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی بابیان‌اینکه مستعفین برای انقلاب اسلامی هزینه کردند و هنوز خودشان را بدهکار انقلاب می‌دانند متذکر شد: نقش پابرهنگان و اقشار متوسط جامعه در شکل‌گیری و ادامه راه انقلاب اسلامی، قابل مقایسه با هیچ جای دیگر نیست.

انتهای پیام/ر

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا