امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ مشکلات زیرساختی درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان خوسف بررسی شد

باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛  مشکلات زیرساختی درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان خوسف بررسی شد

عصر امروز باحضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، استاندار خراسان جنوبی و تنی چند از مدیران استانی و شهرستانی مسائل و مشکلات زیرساختی شهرستان خوسف درحوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

به  گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات،دراین جلسه بابیان اینکه زیرساخت های ارتباطی در تمامی شهرستان های استان ازجمله،خراسان جنوبی باید تقویت شود گفت:مسئولین ذی ربط باید مسائل و مشکلات موجود در این حوزه را احصا وبه صورت کارشناسی آنها را برای اخذ تصمیمات نهایی به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه دهند.

وی به برگذاری انتخابات مجلس شوراي اسلامي و خبرگان رهبري اشاره کرد و افزود:باید مشکلاتی که در حوزه برگذاری انتخابات الکترونیک،خصوصاً در روستاها وجود دارد اقدامات و برنامه ریزی های مناسب صورت گیرد.

وی مردم را سرمایه های واقعی نظام دانست و افزود:مسئولین باید از تمامی توان و ظرفیت خود برای خدمت به این مردم عزیز تلاش کنند.

وی به توفیقات هسته ای کسب شده درعرصه مذاکرات وین اشاره کرد و افزود:امروز چه کنگره آمریکا تصویب بکند وچه نکند پایه های تحریم شکسته و دیگر سازماندهی نحواهد شد.

وی درخصوص ارتقاء نمایندگی پست شهرستان خوسف به اداره پست قول مساعد داد.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه به احصاء کارشناسی شده مشکلات ومسائل استان درحوزه “IT”و”ICT اشاره کرد و افزود:در جلسه ای که در آینده ای نزدیک در استان با حضور مسئولین ذی ربط از کشور برگزارخواهد می شود تصمیمات لازم برای مرتفع شدن آنها اخذ خواهد شد.

خدمتگزار:استفاده از توان بخش خصوصی،خصوصاً در حوزه”ICT”را مورد تاکید قرار داد و افزود:در سفر اخیر کاروان تدبیر و امید به استان نرخ سود تسهیلات صندوق توسعه ملی به میزان قابل توجهی کاهش یافت که می تواند مشوق بسیار خوبی برای حضور سرمایه گذاران در این بخش در استان بوده و مشکلات موجود در این زمینه را به حداقل برساند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا