امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بازخوانی/ حجت الاسلام عبادی: اعدام آیت الله نمرباقر النمر، آل‌سعود را گرفتار سونامی قیام و انتفاضه می‌کند

بازخوانی/ حجت الاسلام عبادی: اعدام آیت الله نمرباقر النمر، آل‌سعود را گرفتار سونامی قیام و انتفاضه می‌کند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  آبان ماه سال جاری در گفتگو با خبرگزاری فارس، اظهارداشت: اگر حکم اعدام شیخ نمر اجرایی شود دولت عربستان گرفتار سونامی از قیام و انتفاضه می‌شود و حکام آل‎سعود باید بدانند که دیگر نمی‎توانند اوضاع داخل و خارج خود را هدایت کنند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند در ارتباط با اعدام شیخ نمر، اظهار داشت: آیت‌الله نمر از رهبران شیعیان عربستان است.

وی با بیان اینکه آیت‌الله نمر راه پدرشان که یکی از علمای بزرگ تشییع در عربستان بود را ادامه داده است، تصریح کرد: پدر آیت‌الله نمر نیز بارها به دلایل واهی توسط حکام آل‎سعود دستگیر و در برهه‌ای از زمان محکوم به اعدام شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به شخصیت شیخ نمر اشاره کرد و افزود: آیت‌الله نمر از شخصیت‌های برجسته جهان اسلام هستند و جایگاه بزرگ و ویژه‌ای در بین شیعیان عربستان و دیگر فرق اسلامی در جهان اسلام دارند.

عبادی ادامه داد: جای بسی تأسف است که در کشور استبدادزده و متحجر با حاکمیت آل‎سعود شخصیت‌های علمی و مذهبی این چنین نابود می‌شوند.

وی ادامه داد: اگر حکم اعدام شیخ نمر که توسط حکام آل سعود مورد تأیید قرار گرفته اجرایی شود چالش بزرگی برای عربستان ایجاد می‌شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد بی‌لیاقتی حکام عربستان مبنی بر اینکه مردانی از حال رفته در عربستان حاکم هستند که با تندرویی‌های عجیب و غیرمتعارفی وارد شده و در عالم سیاست آسیب‌ها به خودشان خواهد رسید، اشاره کرد و یادآور شد: اگر حکم اعدام شیخ نمر اجرایی شود دولت عربستان گرفتار سونامی از قیام و انتفاضه می‌شود.

عبادی خاطرنشان کرد: همچنین در این صورت حکام عربستان باید بدانند که دیگر نخواهند توانست اوضاع و احوال داخل و خارج خود را هدایت کنند و عوارض این عمل خردکننده خواهد بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا