امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بازخوانی: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: جایگاه درختکاری در دین اسلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است/ در بحث درختکاری باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد

بازخوانی: نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس: جایگاه درختکاری در دین اسلام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است/ در بحث درختکاری باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد
حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ۱۵ اسفندماه ۹۱ در مراسم روز درختکاری که در محل مرکز صدا و سیما خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار داشت: در بحث درختکاری باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد و تا مرحله کاربردی از منابع طبیعی حفاظت شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ۱۵ اسفندماه ۹۱ در مراسم روز درختکاری که در محل مرکز صدا و سیما خراسان جنوبی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های روستاییان مقوله درختکاری است و مسئولان نباید نسبت به آنها سخت‌گیری‌های بی‌مورد داشته باشند.

وی ادامه داد: دین مبین اسلام بر درختکاری تاکید فراوان داشته و از آن به عنوان صدقه جاریه یاد کرده که نسل‌های آینده از آن بهره‌مند می‌شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث درختکاری باید فرهنگ‌سازی لازم صورت گیرد و تا مرحله کاربردی از منابع طبیعی حفاظت شود.

عبادی اضافه کرد: احسان به دیگران حتما با کمک مالی میسر نیست بلکه برای احسان به دیگران و نسل آینده باید به منابع طبیعی و نگهداشت آن توجه کرد همچنین در بحث منابع طبیعی نباید افراط و تفریط وجود داشته باشد.

این مسئول یادآور شد: سنت حسنه درختکاری علاوه بر تمام مزایای زیست محیطی سبب شادابی و زنده بودن هر منطقه و دیاری می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: مهم‌ترین زمینه و محور توسعه خراسان جنوبی در واقع بخش کشاورزی محسوب می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا