امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بازداشت مرضیه هاشمی لکه ننگ آمریکا در آزادی بیان است/ مقامات دولتی توجیه گر اقدامات اروپایی ها نباشند

بازداشت مرضیه هاشمی لکه ننگ آمریکا در آزادی بیان است/ مقامات دولتی توجیه گر اقدامات اروپایی ها نباشند

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس ضمن محکومیت بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار، مستندساز و گوینده آمریکایی-ایرانی در آمریکا اظهار کرد: این اقدام آمریکا لکه ننگی بر آزادی بیان و دموکراسی بود.

وی با بیان اینکه از سفر دکتر ظریف به کشور عراق نیز تشکر می کنم زیرا به موقع و به جا بود و امیدوارم این رایزنی ها با دنیا نیز بیش از پیش صورت گیرد، افزود: از دولت می خواهم که مسائل کشور را معطل اروپایی ها قرار ندهد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اروپا در حال سوء استفاده است و می خواهد که هم برجام بماند و هم ایران صد در صد به آن پایبند باشد بدون آنکه برای برجام کوچکترین هزینه ای را بپردازد و تنها کافی است به بهانه های واهی اروپایی ها برای راه اندازی spv نگاهی بیاندازیم.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: اگر برخی مقامات دولت توجیه گر رفتارهای اروپایی ها نبودند، امروز اروپایی ها حداقل طلبکار نبودند.

وی ادامه داد: کارهای اروپایی ها را از طریق تریبون هایی که در دست ماست توجیه نکنیم، باید مطالبه داشت نه اینکه توجیه گر بود.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: علی رغم ادعاهایی که دولت نسبت به آماده بودن برای تحریم های ظالمانه داشته است، اما عملا دیدیم که هیچگونه آمادگی در کار نبوده است.

حجت الاسلام عبادی متذکر شد: آقایان دولتی، با تنبلی نمی توان مملکت را اداره و به مردم خدمت کرد.

وی به توزیع نامناسب گوشت دولتی در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: آیا بهترین روش و محترمانه‌ترین و سالم‌ترین روش برای توزیع گوشت دولتی، روشی است که انجام می شود؟ یا بهترین روش برای ناراحت کردن مردم به حساب می آید؟

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بر روی روش کنونی هیچ فکری نشده است، عنوان داشت: این چگونه توزیع کردنی است؟ این روش نه عادلانه است، نه درست، بلکه باعث نارضایتی مردم شده است، در حالی که همه دارای کد ملی هستند و می توانست برنامه ریزی بهتری بر روی این موضوع صورت گیرد.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه کدام اتاق فکری برای این موضوع ۵ دقیقه زمان گذاشته است، گفت: این توزیع گوشت به مرکز نارضایتی و ناراحتی مردم تبدیل شده است.

وی در پایان گفت: آقای رئیس جمهور به شما در مورد کوتاهی ارائه بسته حمایتی برای کارگران و کسانی که اصلا کارمند و بیمه نیستند و آماری نیز در جایی ندارند، تذکر می دهم؛ چرا دولت به این قشر توجه نمی کند، در حالی که غالبا وضع معیشتی آن ها از بقیه اقشار جامعه نامناسب تر است.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا