امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بازدید نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از پایگاه دوازدهم شکاری بیرجند

بازدید نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از پایگاه دوازدهم شکاری بیرجند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در خانه ملت از پایگاه هوایی سرلشکر خلبان شهید سید حسین حسینی بیرجند بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با حضور در جمع فرماندهان و کارکنان این مرکز از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیت‌های آنان قرار گرفت.

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در خانه ملت با بیان اینکه امنیت در جامعه از اهمیت و جایگاه بالایی برخوردار است، اظهار داشت: اگر امنیت نباشد تمام تلاش های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی که در کشور انجام می‌شود، نتیجه ای نخواهد داشت. وی در ادامه یادآور شد: امنیت در جامعه مهمترین رک و اصلی‌ترین بخش محسوب می‌شود.

عبادی به قدرت ایمان و اصول حاکم بر نیروهای مسلح کشور اشاره کرد و بیان داشت: آنچه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را از دیگر نیروهای نظامی کشورهای مختلف جهان جدا و متمایز می کند، قدرت ایمان و پایبندی به اصول و ارزشهای الهی و اسلامی است  . وی در ادامه افزود: رکن دیگری که جایگاه نیروهای مسلج جمهوری اسلامی ایران را در سطح جهان متفاوت ساخته است، تعصب به کشور و مردمی بودن نیروهای نظامی است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: این انقلاب بر پایه توکل به خدا بنا نهاد شده است و در بسیاری از زمان ها دست یاری خداوند از انقلاب اسلامی به وضوح دیده شده است. عبادی در ادامه به واقعه صحرای طبس اشاره کرد و بیان داشت: جریان شکست مفتضحانه ی آمریکایی ها در صحرای طبس از جمله کمک های خداوند نسبت به این کشور بوده است. وی ادامه داد: ملتی که توکل به خدا داشته باشد، روحیه‌ امیدش از بین نمی رود و عزم او راسخ‌تر می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا