امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

باز خوانی/ روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، نقش مهمی دارند و تنظیم‌کننده ارتباط دستگاه‌ها با جامعه هستند

باز خوانی/  روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، نقش مهمی دارند و تنظیم‌کننده ارتباط دستگاه‌ها با جامعه هستند

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در  خطبه های نماز جمعه(۲۵ اردیبهشت ماه) سال جاری به نقش و جایگاه روابط عمومی ها در دستگاه های اجرایی و سازمان ها اشاره کرد و اظهار داشت: روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌ها، نقش مهمی دارند و تنظیم‌کننده ارتباط دستگاه‌ها با جامعه هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی امام جمعه موقت بیرجند در خطبه های نماز جمعه ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری مرکز استان به ۲۷ اردیبهشت‌ماه روز ارتباطات و روابط عمومی اشاره کرد و گفت: روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌های مختلف نقش مهم، کلیدی و تنظیم کننده ای را به‌ویژه با جامعه ایفا می‌کنند.

وی در ادامه افزود: آنچه در این مبحث مهم است و اهمیت دارد صداقت با مردم است که سبب اعتماد می‌شود و سرمایه‌ای بالاتر از اعتماد مردم نیست.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا