امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

با حضور حجت الاسلام عبادی صورت گرفت: افتتاح نمایشگاه دست ساخته‌های کارآموزان فنی و حرفه‌ای در بیرجند

با حضور حجت الاسلام عبادی صورت گرفت: افتتاح نمایشگاه دست ساخته‌های کارآموزان فنی و حرفه‌ای در بیرجند

نمایشگاه دست ساخته‌های کارآموزان فنی و حرفه‌ای خواهران به مناسبت هفته مهارت و آموزش فنی و حرفه‌ای در نگارخانه شهر بیرجند با حضور نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی افتتاح شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری مهر، مدیرکل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی پیش از ظهر شنبه در مراسم افتتاح نمایشگاه گذر مهارت اظهار کرد: در این نمایشگاه بالغ بر ۸۵ رشته به خصوص رشته های صنایع دستی و مشاغل خانگی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

حسین خوشایند، هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی توانمندی های مهارتی کارآموزان مراکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه هنرهای کارآموزان از ۲۵ آموزشگاه بیرجند به نمایش گذاشته می شود.

وی اضافه کرد: همچنین به مناسبت هفته ملی مهارت، نمایشگاه گذر مهارت در پنج شهرستان استان افتتاح می شود.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای خواهران بیرجند نیز در حاشیه این نمایشگاه به خبرنگاران گفت: مرکز فنی و حرفه ای خواهران بیرجند دارای ۱۰ کارگاه آموزشی با بیش از ۵۰ حرفه است که امروز نمونه کارهایی این مرکز به نمایش گذاشته می شود.

عصمت نخعی ادامه داد: همچنین از تعداد ۴۵ آموزشگاه فنی و حرفه‌ای در شهرستان بیرجند، تعداد ۲۵ آموزشگاه دراین نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

وی تولیدات کارآموزان در رشته های صنایع دستی از جمله تراش شیشه، کریستال، چوب، معرق چوب، کیف دوزی، معرق چرم و نقاشی روی چرم، کارگاه کشاورزی شامل عرقیات، کاربر اسانس داروئی را از جمله محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عنوان کرد.

به گفته وی در این نمایشگاه نمونه کار ۳۰۰ نفر از هنرجویان فنی و حرفه‌ای از ۲۵ مرکز آموزشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

گفتنی است این نمایشگاه همه روزه از ساعت هشت تا ۱۲ صبح و از ساعت ۶ تا هشت بعدازظهر به مدت یک هفته در محل نگارخانه شهر بیرجند ایر است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا