امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

با حضور حجت الاسلام عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/ مسائل و مشکلات آموزش شرق کرمان بررسی می‌شود

با حضور حجت الاسلام عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی/ مسائل و مشکلات آموزش شرق کرمان بررسی می‌شود

امروز با حضور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، مسائل و مشکلات شهرستان‌های شرقی استان مورد بررسی و تحلیل و چاره اندیشی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سید محمد باقر عبادی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی صبح امروز به بم سفر کرد.

وی در سفر خود به بم، از مدارس، مجتمع آموزش عالی، دانشکده فنی علی بن ابیطالب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی،کارگاه‌های فنی وحرفه‌ای بم بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات موجود در این زمینه قرار می‌گیرد.

وی در ادامه سفر خود به شرق کرمان، به شهرستان نرماشیر نیز سفر کرده و از دانشگاه پیام نور و مدارس این شهرستان تازه تاسیس بازدید می‌کند.

عصر امروز و با حضور اعضای کمیسیون‌های دانشجویی شهرستان‌های بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، کمیسیون مشترک دانشجویی شرق استان با حضور حجت‌الاسلام عبادی برگزار می‌شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا