امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

با حضور نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی پروژه گازرسانی به ۵ روستای کلاته میرعلی، بهدان، بهلگرد، سورگ و بوشاد افتتاح و به بهره برداری رسید

با حضور نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی پروژه گازرسانی به ۵ روستای کلاته میرعلی، بهدان، بهلگرد، سورگ  و بوشاد افتتاح و به بهره برداری رسید

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این مراسم از تلاش های شرکت گاز خراسان جنوبی تشکر کرد و اظهار داشت: امیدواریم گازرسانی به سایر روستاهای بیرجند نیز با جدیت دنبال شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در آیین افتتاح پروژه گازرسانی به ۵ روستای کلاته میرعلی، بهدان، بهلگرد، سورگ  و بوشاد که با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی نیز برگزار شد، از تلاش های شرکت گاز خراسان جنوبی تشکر کرد و اظهار داشت: امیدواریم گازرسانی به سایر روستاهای بیرجند نیز با جدیت دنبال شود.

گفتنی است، علی ضیایی‌مقدم ظهر امروز در افتتاح پروژه گازرسانی به ۵ روستای کلاته میرعلی، بهدان، بهلگرد، سورگ  و بوشاد در سطح شهر بیرجند، اظهار داشت: در شهرستان بیرجند بالغ بر ۵۶۲ کیلومتر شبکه شهری و ۲۸۵ کیلومتر شبکه روستایی تغذیه گاز اجرا شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰ هزار انشعاب گاز در خراسان جنوبی وجود دارد، افزود: تعداد انشعابات در شهرستان بیرجند ۲۲ هزار انشعاب شهری و ۸ هزار انشعاب روستایی است.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز خراسان جنوبی تصریح کرد: شرکت گاز شهرستان بیرجند در مجموع ۸۲ هزار مشترک دارد که از این تعداد ۶۶ هزار مشترک شهری و ۱۵ هزار مشترک روستایی است.

ضیایی‌مقدم بیان کرد: ۲۴ روستا در سطح شهرستان بیرجند دارای گاز و ۶ روستا دیگر نیز در دست گاز رسانی است و ضریب نفوذ گاز رسانی در شهر بیرجند ۹۹ درصد و در روستاها بالغ بر ۵۰ درصد است.

معاون بهره‌برداری شرکت گاز خراسان جنوبی با اشاره به بخش حمل و نقل در بیرجند، اظهار داشت: در حال حاضر ۷ ایستگاه CNG  در سطح شهر ستان بیرجند فعال است.

ضیایی مقدم بیان کرد: امروز بهره‌برداری از پروژه گازرسانی به ۵ روستای شهرستان بیرجند شامل کلاته میرعلی، بهدان، بهلگرد، سورگ  و بوشاد به برکت دهه فجر و انقلاب اسلامی انجام شد.

وی با اشاره به اینکه با بهره‌برداری از این پروژه ۲۰۸ خانواره روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند، افزود: در این پروژه  ۴۵ کیلومتر خط و شبکه توزیع، احداث دو ایستگاه تقلیل فشار و نصب ۱۹۰ علمک با اعتبار هزینه شده ۳۱٫۸ میلیارد ریال انجام شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا