امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

با حضور نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس بهره برداری از ساختمان اداره دارائی شهرستان با زیر بنای ۷۵۰متر مربع آغاز شد

با حضور نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس بهره برداری از ساختمان اداره دارائی شهرستان با زیر بنای ۷۵۰متر مربع آغاز شد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در حاشیه مراسم افتتاح این اداره در شهرستان درمیان گفت: اصلاح امور مالیاتی و کاهش به وابستگی نفت زمینه ساز شکست تحریم های ظالمانه نظام سلطه و موجب شکوفایی و رونق اقتصادی ایران اسلامی می شود.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل دارایی و امور مالیاتی استان در مراسم افتتاح ساختمان جدید این اداره در شهرستان درمیان در جمع مسئولان اظهار داشت: این ساختمان در زمینی به مساحت ۳هزار و ۷۵۰ متر و زیربنای ۷۵۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان احداث شده که قریب ۵ هزار نفر از فعالان اقتصادی درمیان از مزایای آن بهره مند شدند. تا سال گذشته اداره دارایی و مالیات مبلغ ۲۷ میلیون تومان از محل مالیات بر درآمد برای توسعه آبادانی و فضای سبز شهرهای شهرستان به شهرداری ها کمک کرده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا