امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

با پیگیری های مجمع نمایندگان خراسان جنوبی؛ بودجه خراسان جنوبی در سال ۹۶ دو برابر شد

با پیگیری های مجمع نمایندگان خراسان جنوبی؛ بودجه خراسان جنوبی در سال ۹۶ دو برابر شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به اینکه دولت بودجه استان را به مجلس ۴۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود، گفت: با پیگیری مجمع نمایندگان استان بودجه استان بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان تصویب شد.

به گزراش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شواری اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در گفتگو با رادیو خراسان جنوبی با اشاره به اینکه دولت بودجه استان را به مجلس بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان پیشنهاد داده بود، اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده مجمع نمایندگان استان بودجه استان بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان تصویب شده است.

 

وی با اشاره به اینکه راه آهن، انتقال آب، باروری ابرها و جاده بیرجند-قائن از مهمترین پروژه های استان است، اذعان داشت: عمده پیگیری های این پروژه ها که مربوط به مجلس بوده انجام شده و هم اکنون دستگاه های اجرایی استان باید پیگر تخصیص این اعتبارات باشند.
حجت الاسلام عبادی افزود: بسیار در بحث باروری ابرها پیگیری شده و طبق آخرین آماری که وزارت نیرو اعلام کرده حدود ۱۰ مرتبه باروری انجام شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افتتاح کارخانه سیمان باقران خاطر نشان کرد: این کارخانه در حدود ۵ سال پیش به طور کلی خوابیده بوده و با پیگیری هایی که انجام شده بالاخره این واحد تولیدی که می تواند اشتغال فراوانی در استان ایجاد کند در ابتدای سال جاری  افتتاح شد.
وی افزود: البته گلایه ای هم دارم از مسئولین بانک کشاورزی کشور که این کارخانه حدود ۲۰ میلیارد تومان وام برای سرمایه در گردش خود نیاز دارد که هنوز این وام پرداخت نشده است که ما پیگر هستیم این وام پرداخت شود چرا که این کارخانه بدون سرمایه در گردش به مشکل خواهد خورد.
حجت الاسلام عبادی بیان کرد: با پیگیری های انجام شده و ملاقات با وزیر ورزش و جوانان ورزشگاه بیرجند نیز افتتاح شد که البته هنوز اطراف این ورزشگاه هنوز کاملا آماده نشده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با اشاره به محور بیرجند-قائن اظهار داشت: با مطالبه گری های مردم و پیگری های انجام شده در وزارت راه و شهرسازی تمامی محور بیرجند- قائن مناقصه قرار گرفته و همه مسیر در دست پیمانکاران است.
وی افزود: همچینین مطالبات پیمانکاران به صورت روال پرداخت می شود و طبق آمار وزارت راه پیمانکاران هیچگونه بدهی ندارند که جا دارد از مدیرکل راه و شهرسازی استان بابت پیگری های انجام شده نیز تشکر شود.
حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی با اشاره به اینکه یکی از اقدامات بسیار خوب صورت گرفته در سال گذشته «همایش سرآمدان استان» بود، اذعان داشت: این همایش که توسط بنیاد نخبگان صورت گرفته و ایده آقای دکتر احمدی زاده بود که با پیگری های انجام شده بودجه مورد نیاز این همایش گرفته شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا