امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بيانيه مشترك مسئولان استان براي دعوت مردم به مراسم استقبال از رياست محترم جمهور به خراسان جنوبي

بيانيه مشترك مسئولان استان براي دعوت مردم به مراسم استقبال از رياست محترم جمهور به خراسان جنوبي

حضرت آیت الله دكتررئيسي نماينده محترم مردم شريف استان در مجلس خبرگان رهبري، جناب آقاي مهندس خدمتگزار استاندار محترم خراسان جنوبي، حضرت حجت الاسلام و المسلمين دكتر رضايي قائم مقام محترم نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بيرجند، حضرت حجت الاسلام و المسلمين عبادي نماينده محترم مردم شريف شهرستان هاي بيرجند، خوسف و درميان در مجلس شوراي اسلامي ،جناب آقاي دكترعبدا…زاده نماينده محترم مردم شريف شهرستان هاي طبس، فردوس ،سرايان و بشرويه در مجلس شوراي اسلامي ،جناب آقاي دكترهروي ،نماينده محترم مردم شريف قاينات در مجلس شوراي اسلامي و جناب آقاي دكترهاشم زهي نماينده محترم مردم شهرستان هاي نهبندان و سربيشه در مجلس شوراي اسلامي بيانيه مشتركي را براي دعوت مردم به مراسم استقبال از رئيس جمهوري اسلامي ايران و هيئت محترم دولت در سفر به استان در روز چهارشنبه هفته جاري صادر كردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی متن این بیانیه به اين شرح است:

هم استاني هاي شريف و نجيب خراسان جنوبي

سلام عليكم

عزاداري هاي تان مقبول درگاه حق و انشاءالله شفاعت سرور و سالار شهيدان ،روزي روز ورودتان به صحراي محشر.

به حكم وظيفه ،بارها و بارها عرض حال شما مردم عزيز و ارجمند را به استحضار مقا مات عالي كشور و رئيس جمهور محترم رسانده ايم.

هم ،داستان بردباري هاي تان را و هم ،شكوه همراهي هاي تان در انتخابات و راهيپمايي ها و هرآنجا كه حضورتان براي تجديد وتجلي ميثاق هميشه پايدارتان با آرمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران لازم بوده است.

اما هميشه سعي مان اين بوده كه مسوولان و سياستگذاران نظام را به ميهماني گستردگي قلب و انديشه ي تان بياوريم . خوشبختانه در اين راستا رياست محترم جمهور وكاروان تدبيرو اميد دعوت مان را پذيرفته و انشاءالله بزودي توفيق ميزباني شان را در استان مان خواهيم داشت.

اين ميهماني بر خوان ۱۶ سال خشكسالي، صبر، شكيبايي و بزرگواري شما برپا مي گردد و دستاوردش مي تواند مكمل تلاش ها و كوشش هاي خدمتگزاران تان در استان باشد.

بي شك ميزبان اصلي جناب آقاي دكتر روحاني ، رئيس جمهور ، پيشگام شيوه ي عالي اعتدال در مديريت دولت، شما مردم عزيز هستيد.

مردم شريف ،نجيب و عزيز خراسان جنوبي ؛ زنان و مردان غيور وغيرتمند؛ حضورتان يعني : مطالبه، همراهي و ميهمان نوازي. يعني تاييد آنچه اينجانبان از صفا و صميميت و بزرگواري تان نقل كرده ايم. بياييد تا با هم محروميت ها و مطالبات استان و پتانسيل غني نيروي انساني و ساير منابع مان را به استحضار رييس جمهور محترم برسانيم و بر تحقق خواسته هاي مان و حق مسلم فرزندان مان از رفاه و آينده اي امن و اشتغال پايدار تاكيد كنيم.

صبح روز چهارشنبه در محل استاديم آزادي بيرجند چشم انتظار حضور ارزشمندتان براي استقبال و ديدار با رياست دولت تدبير و اميد هستيم .

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا