امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بيانيه مشترك مسئولين خراسان جنوبي در قدرداني از حضور پرشور مردم در مراسم استقبال از رئيس جمهور محترم به استان

بيانيه مشترك مسئولين خراسان جنوبي در قدرداني از حضور پرشور مردم در مراسم استقبال از رئيس جمهور محترم به استان

حضرت آیت الله دكتررئيسي نماينده محترم مردم شريف استان در مجلس خبرگان رهبري، جناب آقاي مهندس خدمتگزار استاندار محترم خراسان جنوبي، حضرت حجت الاسلام و المسلمين دكتر رضايي قائم مقام محترم نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بيرجند، حضرت حجت الاسلام و المسلمين عبادي نماينده محترم مردم شريف شهرستان هاي بيرجند، خوسف و درميان در مجلس شوراي اسلامي ،جناب آقاي دكترعبدا…زاده نماينده محترم مردم شريف شهرستان هاي طبس، فردوس ،سرايان و بشرويه در مجلس شوراي اسلامي ،جناب آقاي دكترهروي ،نماينده محترم مردم شريف قاينات در مجلس شوراي اسلامي و جناب آقاي دكترهاشم زهي نماينده محترم مردم شهرستان هاي نهبندان و سربيشه در مجلس شوراي اسلامي بيانيه مشتركي را قدرداني از حضور با شکوه مردم در مراسم استقبال از رئيس جمهوري اسلامي ايران و هيئت محترم دولت در سفر به استان در روز پنج شنبه هفته جاري صادر كردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی متن این بیانیه به اين شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحيم

هم استاني هاي نجيب و شريف خراسان جنوبي

دست مريزاد كه رسم ميهمانوازي و ميزباني را در استقبال از رياست محترم جمهور؛ جناب آقاي دكتر روحاني نيكو بجا آورديد.

همانكونه كه ايشان فرمودند؛ خراسان جنوبي در ادب و اخلاق و فرهنگ سرآمد است و حضور باشكوه و موقر شما در استاديوم آزادي بيرجند مؤيد اين واقعيت بود.

حضورتان تجديد ميثاقي دوباره با نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولي امر مسلمين حضرت آيت الله خامنه اي(مدظله العالي) و تأييد مجدد و همراهي با رياست دولت تدبير و اميد بود.

اينگونه حضور به خدمتگزاران شما انگيزه و توان مضاعف مي دهد تا حداقل پاسخگوي بخشي از بزرگي و عظمت انديشه و منش تان باشيم.

در كمال احترام و تواضع از يكايك شما عزيزان كه با شركت در مراسم استقبال و سخنراني رئيس جمهور محترم،جناب آقاي دكتر روحاني، جلوه هاي عالي و ارزنده ي فرهنگ و ادب را به نمايش گذاشتيد سپاسگزاري مي نماييم و خدا را گواه مي گيريم كه تمام توان و همت مان را مصروف خدمت به شما ولي نعمتان نماييم.

فرارسيدن ماه ربيع الاول مبارك تان باد و درپناه ايزد منان و عنايات حضرت ولي عصر(عج) سالم و سربلند باشيد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا