امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بیانیه فراکسیون روحانیت مجلس: برخی‌ ها با روحیات قبیله‌ای خود به دنبال احیای ارزش‌های طاغوتی در کشور هستند

بیانیه فراکسیون روحانیت مجلس: برخی‌ ها با روحیات قبیله‌ای خود به دنبال احیای ارزش‌های طاغوتی در کشور هستند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه جمعی از اعضای فراکسیون روحانیت مجلس در واکنش به اظهارات برخی شخصیت‌ها در روزهای اخیر درباره شورای نگهبان بیانیه‌ای صادر کرند که متن آن به شرح زیر است.

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

امام خمینی (ره) به مجرد اینکه یک مطلبی بر خلاف رای یک نفر است نباید بگوید شورای نگهبان درست نیست. این خودش درست نیست. باید خودش را اصلاح کند (صحیفه امام جلد ۱۴ صفحه ۳۷۱).

در روزهای اخیر شاهدیم که متاسفانه به بهانه‌های مختلف هجمه‌ای کم‌سابقه به شورای نگهبان آغاز شده است. و برخی با اغراض شخصی و جناحی به دفاع از برخی منسوبین امام راحل (ره) پرداخته‌اند.

یکی از مهم‌ترین آموزه‌های مورد تاکید حضرت امام (ره) پایبندی به قانون است و مااسف مشاهده می‌شود که برخی با تقویت روحیات قبیله‌ای و جایگزینی ویژگی‌های موروثی به جای قانون و ارزش‌های معنوی و انقلابی در حال احیای خلقیات طاغوتی هستند.

افراد در جامعه اسلامی وقتی محترمند که دارای صلاحیت لازم و ملتزم به قانون و ارزش‌های اسلامی باشند و انتصاب به خانواده خاص دلیلی بر عدم رعایت قانون نخواهد بود. امید داریم کسانی که بارها توسط شورای نگهبان تایید شده‌اند نمکدان نشکنند و حرمت این نهاد قانونی را پاس بدارند.

اسامی امضا‌کنندگان این بیانیه عبارت است از:

آیت‌الله رضا آشتیانی عراقی

حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی

حجت‌الاسلام سید محمود نبویان

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری

حجت‌الاسلام علی اکبر ناصری

حجت‌الاسلام حمید رسایی

حجت‌الاسلام وحید احمدی

حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان

حجت‌الاسلام مفید کیایی‌نژاد

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر

حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی

حجت‌الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده مهریزی

حجت‌الاسلام میرقسمت موسوی اصل

حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی

حجت‌الاسلام سیدمحمدباقر عبادی

حجت‌الاسلام محمدرضا امیری

حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا