امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بیانیه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در انتخابات + تصویر

بیانیه مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در انتخابات + تصویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، متن کامل بیانیه بدین شرح است:بسمی تعالی
با عرض سلام به محضر ملت عزیز همیشه در صحنه ایران خصوصا مردم فهیم استان خراسان جنوبی، واضح است که حضور هر چه باشکوه تر مردم در انتخابات موجب اقتدار و امنیت برای جمهوری اسلامی و ملت عزیز و نیز موجب یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده ایران خواهد بود.
مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی با بررسی سوابق وبرنامه ها و با شناخت از کاندیداهای محترم ریاست جمهوری و ضمن احترام به همه آنان، عالم وارسته و مدیر توانا حضرت آیت الله دکتر رئیسی را به اتفاق آراء اصلح می داند و حمایت خود را ازایشان اعلام می نماید، بدیهی است که با توجه به همراهی و پشتیبانی بسیاری از نخبگان و نیز مدیران توانمندطراز اول ایران و نیز ویژگی های شخصیتی آیت الله رئیسی نظیر سلامت نفسانی و اقتصادی، تجربه مدیریت های کلان، حرکت کامل در مسیر انقلاب و منافع مردم، فراجناحی بودن و … انتخاب ایشان می تواند منشأ تحولات مثبت به نفع مردم و خصوصا استان مظلوم خراسان جنوبی باشد.
به امید آینده ای بهتر برای ایران اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا