امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بیانیه مهم نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات اخیر استاندار خراسان جنوبی

بیانیه مهم نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات اخیر استاندار خراسان جنوبی

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
مردم شهید پرور و انقلابی استان خراسان جنوبی

سلام علیکم
در پی اظهارات اخیر استاندار خراسان جنوبی که موجب جریحه دار شدن افکار عمومی آحاد مردم مومن انقلابی و ولایتمدار این خطه بویژه روحانیت معظم، ائمه جمعه و جماعات، خانواده های گرانقدر شهدا، جانبازان و ایثارگران گردید، مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی ضمن ارج نهادن به مواضع اصولی و  انقلابی مردم آگاه و متدین استان نکات ذیل را به استحضار می رساند:

۱-استان خراسان جنوبی با برخورداری از پیشینه غنی فرهنگی و تقدیم شش هزار شهید و جانباز مهد عشق ورزی التزام به شعائر مذهبی بوده و مردم ولایتمدار این خطه همواره خود را مقید به دفاع از حریم ولایت، امامت و ارزش های انقلابی و اسلامی می دانند و در شرایطی که محرومیت و آثار و تبعات زیانبار اقتصادی و اجتماعی ناشی از بحران آب و خشکسالی گریبانگیر این استان محروم می باشد، اظهارات نسنجیده و غیرکارشناسی استاندار غیر از ایجاد تنش و در نتیجه بهره برداری مخالفان و معاندان نظام و ارزش های اسلامی و انقلابی حاصلی نخواهد داشت ، این اظهارات نشان دهنده عدم آشنائی با فضای فرهنگی استان و نیز آشنا نبودن با سطح بلند فکری  هنرمندان استان است.

۲-کاش استاندار محترم به جای ورود به مسائل حاشیه ای به اصل مطالبات مردم که همانا  محرومیت زدایی از منطقه با توجه به امور معیشتی مردم و اشتغال و کارآفرینی برای جوانان و پیگیری اولویت های پیشرفت و توسعه استان به خصوص امور زیربنایی، همچون انتقال آب و شروع راه آهن، دوبانده شدن راه های مواصلاتی و ده ها مطالبه و خواسته به حق مردم است، می پرداخت خصوصا که طبق اظهار استاندار ؛  رئیس جمهور محترم نیز به زودی به استان سفر خواهند داشت ؛ امیدواریم این اظهارات ناصواب سفر ریاست محترم جمهور را و نیز  مطالبات به حق مردم مثل کلنگ زنی پروژه  انتقال آب و راه آهن و … را تحت الشعاع قرار ندهد.

ضمن تشکر از خادمان مردم و حافظان نظام و امنیت عمومی جامعه اسلامی در نیروی انتظامی، معتقدیم تضعیف نهادهای نظامی، امنیتی و انتظامی برخلاف مصالح کشور و نظام بوده و موجب سواستفاده دشمنان خواهد شد.
لذا شایسته بود استاندار ضمن توجه به این مهم اهتمام لازم را در خصوص تقویت و حمایت نیروی انتظامی و فراهم آوردن زمینه انجام وظایف وظایف قانونی این نیرو در استان خراسان جنوبی فراهم می آورد و نیز سریعا از نیروی انتظامی و پرسنل خدوم آن و نیز مردم مومن و انقلابی استان  عذرخواهی می نمود.

مجمع نمایندگان استان با اعلام حمایت از مواضع انقلابی نماینده محترم ولی فقیه در استان، ائمه جمعه، روحانیت معظم، خانواده معزز شهدا، ایثارگران و آحاد مردم ولایتمدار خراسان جنوبی که در چارچوب قانون از هویت دینی، فرهنگی خود دفاع نموده اند وظیفه خود می داند مطالبات به حق مردم را پیگیری نماید.

والسلام
مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی
دوم اسفندماه ۱۳۹۵

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا