امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بی‌اعتمادی دنیا نسبت به آمریکا با خروج ترامپ از برجام افزایش یافت

بی‌اعتمادی دنیا نسبت به آمریکا با خروج ترامپ از برجام افزایش یافت

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید به سمت اقتصاد مقاومتی پیش برویم تا خودکفا شویم گفت: در منطقه سر آمریکایی‌ها بارها به سنگ خورده و با خروج آمریکا از برجام بی‌اعتمادی دنیا افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: مذاکرات برای اتمام حجت و استفاده از حداکثر دیپلماسی خوب است اما هرگز نباید به دشمن خوش بین بود و اعتماد کرد بلکه با نگاه بدبینانه باید با آنها قرارداد بست.

وی افزود: ترامپ در آمریکا تمام قوائد بین‌الملل را زیرپا گذاشته و مورد نقد جدی حتی در خود آمریکا قرار دارد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نظر دیپلماسی باید از ظرفیت‌های موجود درست و دقیق استفاده کنیم گفت: همواره از سال‌های گذشته گفته‌ایم و اتفاق افتاد که نباید تخم مرغ‌های خود را در سبد برجام گذاشت.

عبادی افزود: باید به سمت اقتصاد مقاومتی مبتنی بر داخل پیش برویم تا در این تحریم‌ها حداقل آسیب را ببینیم و خودکفا باشیم.

وی با بیان اینکه غرب اگر در ملتی احساس ضعف کند تا همه چیز آن را نگیرد رها نمی‌کند اظهار داشت: آمریکا به صورتی با  برجام برخورد کرد که بی‌اعتمادی همه دنیا نسبت به آن افزایش پیدا کند و این به ضرر آمریکا خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی با بیان این‌که دنیا محل سریع تغییر و تحولات است اظهار کرد: آنقدر تغییر و تحولات سرعت پیدا کرده که برای هیچ کارشناسی قابل پیش‌بینی نیست و مطمئن باشید اوضاع به این صورت نخواهد ماند و تاکنون اکثر برنامه‌ریزی‌هایی که آمریکا انجام داده به تحقق نرسیده و نخواهد رسید.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در منطقه سر آمریکایی‌‌ها بسیار به سنگ خورده است، عنوان کرد: کارهایی که آمریکا بر سر غرور و تکبر در خاورمیانه انجام داده است به نفع ما تمام شده و اگر ما ایرانی‌ها نیز خواسته باشیم به دست‌آوردهای آن برسیم باید بسیار هزینه کنیم.

عبادی افزود: خود آنها به صدام حمله و آن‌ را ساقط کردند و نهایت در عراق یک حکومتی به وجود آمد که همسایه و دوست ایران است و جزو نقاطی است که می تواند توانمندی‌های ما را به شدت افزایش دهد.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها بر سر غرور خود اشتباهات فراوانی را داشته‌اند، گفت: آمریکایی‌ها از سرغرور میلیاردها هزینه کردند اما به نفع ما تمام شده است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ در کل دنیا اشتباهات بزرگی را مرتکب می‌شود، اظهار  کرد: چالش‌های فراوانی را در کوتاه مدت برای آمریکا مشاهده می‌کنم.

انتهای پیام/ح

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا