امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

بی سابقه ترین شکست، در انتظار آمریکا و غرب

بی سابقه ترین شکست، در انتظار آمریکا و غرب

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در دهگردشی به روستاهای شهرستان خوسف اظهار کرد: با توجه به خشکسالی های اخیر باید مدیریت آب در دستور کار همه ی مسئولان و همچنین مردم قرار گیرد همچنین استفاده بهینه از آب های جاری دیگر موضوعی است که باید مدنظر قرار گیرد.

وی افزود: دشمنان امروز از استقلال و عزت ما خشمناک هستند و هر کاری می کنند تا به این انقلاب ضربه بزنند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اگر امروز می بینیم که کشورهای عربی همه در آغوش هم قرار دارند تا روزنه ای برای ضربه بیابند نشان از اقتدار ایران اسلامی دارد.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: شرایط امروز بسیار سخت است و تورم نیز بسیار بالاست و این ناشی از تحریم های گسترده غرب و آمریکا و البته عدم مدیریت درست برخی از مسئولان است اما همانگونه که رهبر انقلاب فرمودند از این پیچ تاریخی عبور خواهیم کرد.

وی ادامه داد: دشمنان بی سابقه ترین تحریم ها را امرز بر علیه ملت ایران اسلامی وضع کرده اند، اما همانند گفته مقام معظم رهبری شکستی بی سابقه نیز نصیبشان خواهد شد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید گره از مشکلات مردم گشوده شود، گفت: سال گذشته پیگیری هایی انجام شد و دستور برداشت ۲۰۰ میلیون دلار اعتبار از صندوق توسعه ملی در جهت طرح های آبخیزداری را از سوی مقام معظم رهبری گرفتیم.

حجت الاسلام عبادی یادآور شد: در حال حاضر نیز ۴۰ سازه آبخیزداری در استان خراسان جنوبی در حال انجام است که از جمله می توان به بند آرک میناباد اشاره کرد.

وی ابراز داشت: به دلیل اینکه خراسان جنوبی مجری این طرح بوده است لذا هیچ محدودیتی برای طرح ها وجود ندارد، لذا در هر نقطه استان که احساس شود نیاز به اجرای طرحی است اعلام کنید تا اجرا گردد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: سال گذشته پروژه بارور سازی ابرها در خراسان جنوبی اجرا شد و امسال نیز وزارت نیرو اعلام کرده است که یکی از اولویت های ما برای بارور کردن ابرها، استان خراسان جنوبی است.

حجت الاسلام عبادی اضافه کرد: بارور کردن ابرها تنها۲۰ درصد بر روی نزولات آسمانی و افزایش آن ها تاثیر دارد، اما اخیرا دو نظر مخالف در دولت در حال شکلگیری است که وزارت نیرو آمادگی خود را برای بارور کردن ابرها اعلام می کند اما هواشناسی آن را علمی نمی داند.

وی افزود: این اختلاف نظرها در دولت شایسته دولت نیست، بلکه باید به اساتید فرهیخته دانشگاه ها مراجعه کرد زیرا دانشجو و اساتیدی هستند تا مشکلات را حل کنند.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: یکی از راه های اشتغال، گردشگری و صنایع دستی است؛ صنایع دستی سرمایه زیادی نمی خواهد و با اندک هزینه ای می توان بر درآمد خانواده ها افزود، و حتی می تواند به عنوان شغل مکمل از آن بهره برد.

حجت الاسلام عبادی در پایان گفت: اگر صنایع دستی را گسترش دهیم شاید بتوان در عرض ۶ ماه هزاران نفر را از بیکاری نجات داد.

انتهای پیام/ط

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا