امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تحریم های دشمن با سربلندی و اقتدار ملت تمام می شود

تحریم های دشمن با سربلندی و اقتدار ملت تمام می شود

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام «سید محمد باقر عبادی» امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان خوسف با تاکید بر اینکه ۲۲ بهمن «یوم الله» است، اظهار داشت: یوم الله به معنای روزی است که قدرت خداوند ظهور و بروز یابد و همگان آن را مشاهده کنند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: عالم دنیا؛ عالم اختیار است و ما آمده ایم تا امتحان پس داده، سره از ناسره بازشناسی و آدم سالم از ناسالم مشخص شود و تفاوت میان امام خمینی(ره)، صدام و رضا خان برای مردم روشن شود.

وی اضافه کرد: انسان اختیار دارد و بر اساس اختیار هم امتحان پس می دهد؛ همانطور که در کلاس درس دانش آموزان هم با اختیار درس می خواند و امتحان پس می دهد، لذا اختیار زمینه تکامل انسان است.

وی با بیان اینکه بدون اختیار؛ فرق سره از ناسره مشخص نمی شود، گفت: خداوند به انسان ها اختیار نسبی داده ولی بعضی ها بی فکرند و خود را صاحب قدرت و اختیار مطلق می دانند که از این طریق ستم و ظلم بر مردم روا می دارند.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انسان؛ اگر به عقل خود مراجعه کند، قدرت خدا را می بیند و گاهی بر حسب مصلحت الهی و بر اساس اینکه قدرت خداوند باید ظهور کند تا مردم از غفلت بیدار شوند، گفت: معجزات الهی و امدادهای غیبی که در تاریخ آمده بسیار زیاد است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه روزی که در آن قدرت خداوند ظهور می کند، یوم الله است، افزود: همه قدرت دست آمریکا و اسرائیل نیست بلکه قدرت آنها از نوع اختیار نسبی است که کوتاه فکرانی مانند ترامپ و نتانیاهو اختیار خود را که می بینند، خود را صاحب قدرت اصلی می دانند.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره)، ۲۲ بهمن را یوم الله عنوان اعلام کرده اند، گفت: خداوند قدرت خود را در ۲۲ بهمن بروز داده و این انقلاب شکل گرفته است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تحریم های دشمن با سربلندی و اقتدار ملت تمام خواهد شد و در نهایت یوم الله تبدیل می شود و قدرت خدا را خواهیم دید.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه هم اکنون سختی، کوتاهی و جریان نفاق هم در جامعه وجود دارد، اضافه کرد: در جریان این سختی ها، افراد سره از ناسره مشخص شده و ممکن است افرادی اختلاس و افرادی هم در راه آرمان های انقلاب جان نثاری کنند.

وی گفت: به طور قطع؛ از گردنه تحریم ها و سختی ها عبور می کنیم چراکه انقلاب ایران با سایر انقلاب های دنیا مانند انقلاب فرانسه فرق دارد و انقلابی است که در سایه حمایت مردم به دست آمده است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی از نعمت های انقلاب استقلال است؛ لذا مطالعه تاریخ و درس گرفتن از آن مهم و اساسی است تا بفهمیم که ایران به رشدی وصف ناپذیر رسیده است.

حجت الاسلام عبادی عنوان کرد: حکومت ایران مردمی بوده و مردم؛ صاحبان حکومت اند و این مردمی بودن را دشمن درک نمی کند چراکه حرمت مردم قبل از انقلاب نگه داشته نمی شد ولی هم اکنون به برکت نظام و انقلاب حرمت هیچ کس شکسته نمی شود.

وی با اشاره به اینکه سرعت علم و فناوری ایران ۱۱ برابر متوسط جهانی است، گفت: هم اکنون انرژی هسته ای بهانه دشمن بوده و دشمنان و بدخواهان نظام نمی خواهد ایران، صاحب دانشمندان هسته ای شود ولی نقشه های مکتوب دشمنان مبنی بر اینکه اسرائیل کدخدای خاورمیانه و کشورهای اسلامی، نوکر آنها باشد، نقش برآب شده و این آرزو را دشمنان نظام، به خواب خواهند دید.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لبخند آمریکایی ها از اصول دیپلماسی است و مسئولان نباید گول خنده آنها را بخورند و هم اکنون شعار «مرگ بر آمریکا» تا زمانی که آمریکا دشمن ایران باشد، از زبان هیچ ایرانی ای خارج نمی شود.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: آمریکا تحریم های سختی را بر ایران تحمیل کرده ولی شکست سختی هم خواهد خورد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا