امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تحقق آرزوي ديرينه مردم در هفته دولت/ جنبوك روشن شد!

تحقق آرزوي ديرينه مردم در هفته دولت/ جنبوك روشن شد!

روستای جنبوک خوسف ظهر امروز(۴شهریور) با حضور نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس و فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان برق‌دار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بيرجند، مردم ایستاده‌اند و منتظر حضور مسئولان هستند، تعدادشان کم است اما هر چه بودند همه آمدند تا در هفته دولت شاهد افتتاح خدمتی دیگر از نظام جمهوری اسلامی باشند، تعدادی صندلی پلاستیکی در جلوی شبکه برق در همان ورودی چیده شده و مردم همه به احترام مسئولان ایستادند.

خوشحالی از سر و روی مردم پیداست، بعد از سال‌ها چشم انتظاری و زندگی بدون برق و در شب و روز بالاخره امروز با حضور حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس و فرماندار و جمعی از مسئولان این شهرستان روستای جنبوك قرار است برق دار شود.

مسئولان وارد روستا شدند و اهالی هم به رسم مهمان نوازی گوسفندی را برای ذبح کردن، آماده کرده بودند که حجت الاسلام عبادی اجازه این کار را ندادند و مردم هم با صلوات به مهمانان خوشآمد گفتند.

مدیر توزیع برق شهرستان خوسف بعد از قرائت چند آیه ای از کلام الله مجید پشت تریبون رفت و ضمن تشکر از مهمان نوازی گرم مردم و خیر مقدم به مهمانان به ارائه گزارشی از روند برق رسانی به این روستای محروم پرداخت.

کاظم کمیلی با بیان اینکه این پروژه حدود ۴۶ میلیون تومان اعتبار برای آن هزینه شده است، گفت: با بهره برداری از این شبکه برق، ۶ خانوار از نعمت برق برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه اعتبارات این پروژه از محل اعتبارات «بند ز» تبصره ۹ قانون بودجه تامین شده است، گفت: این پروژه با ۵۰۰ متر شبکه فشار متوسط و احداث ۹۴ متر شبکه ضعیف و نصب یک دستگاه ترانس و با اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیون تومان اجرایی شده است.

مدیر توزیع برق شهرستان خوسف گفت: طی سه سال گذشته اقدامات زیادی در خصوص توسعه، نوسازی و ترمیم و اصلاح و روشنایی معابر به منظور افزایش قابلیت اطمینان شبکه و کاهش نرخ خاموشی در شهرستان خوسف انجام شده است.

کمیلی اظهارداشت: در حال حاضر ۱۷۲ روستای خوسف برق دار است و در سه سال اخر هم ۱۲ روستای این شهرستان با بیش از ۸۲۰ میلیون تومان برق رسانی شده است.

پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا