امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تذکر کتبی حجت الاسلام عبادی به رئیس جمهور

تذکر کتبی حجت الاسلام عبادی به رئیس جمهور

 

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی امروز به رئیس جمهور در خصوص عدم تدوین آیین نامه اجرایی قانون جامع خدمات ایثارگران تذکر کتبی داد

در متن تذکر کتبی حجت الاسلام سید محمدباقرعبادی نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس آمده است: قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران به عنوان گامی بزرگ در جهت خدمت رسانی به ایثارگران محسوب می شود؛ که در انتظار اقدامات لازم به ویژه آیین نامه‌های اجرایی آن به وسیله دولت است. تا با تسریع در روند اجرایی آن، ضمن ارتقای جایگاه این قشر از جامعه مروج ارزش های مقاومت در میان جوانان باشد.

در ادامه این تذکر آمده است: در ماده ۸۷ قانون برنامه ششم توسعه، دولت مکلف شده است تا ظرف مدت ۶ ماه آیین نامه‌های اجرایی قانون جامع خدمات ایثارگران را تهیه و تدوین نماید. ولی متأسفانه با گذشت حدود ۸ ماه از تصویب قانون برنامه ششم جامعه ایثارگران همچنان منتظر آیین نامه‌های اجرایی قانون مذکور می باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا