امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تذکر کتبی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به لغو پروازهای فرودگاه بیرجند

تذکر کتبی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به لغو پروازهای فرودگاه بیرجند

حجت الاسلام عبادی روز گذشته در مجلس شورای اسلامی نسبت به لغو متعدد پروازهای فرودگاه بیرجند به وزیر محترم راه و شهرسازی تذکر کتبی داد.

 

 به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمباقر عبادی با اشاره به لغو متعدد پروازهای بیرجند به خصوص شرکت  ماهان در این باره به خبرنگار «خراسان جنوبی» گفت: پس از نارضایتی مردم به علت لغو پروازها دیروز اخطار(تذکر) کتبی به وزیر محترم راه و شهرسازی داده شد.
حجت الاسلام «عبادی» با اشاره به وعده وزیر راه برای افزایش پروازها به استان افزود: با وجود وعده داده شده علاوه بر تحقق نیافتن وعده ها، تعداد پروازها کمتر شده و حتی لغو می شود. وی افزود: با توجه به کم بودن تعداد هواپیماها نباید تعداد پروازها هم کم شود و مردم را با مشکل مواجه کند.
گفتنی است، حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی پیش از این در جریان سفر آقای مهندس جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور در نشست شورای اداری خراسان جنوبی با اشاره به کمبود پروازها در خراسان جنوبی اظهار داشت: پروازهای خراسان جنوبی بسیار محدود و کم است و انتظار داریم در این زمینه وزیر راه و شهرسازی در این راستا تدبیری بیندیشد.وی افزود: پیگیری هایی نیز تاکنون برای افزایش پروازهای داشته‌ایم، انتظار داریم حداقل ۳ یا ۴ پرواز به ظرفیت فعلی اضافه شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا