تذکر کتبی 20 نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: تذکر کتبی 20 نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا و به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس، دغدغه اصلی مردم جامعه را معیشت و اشتغال دانست و اظهار داشت: اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود باید در تیم اقتصادی ایجاد شود.

وی ریشه اقتصادی کشور در زمینه‎های ورزشی، آموزشی و فرهنگی را اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: باید این مهم در کشور مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم از رکود خارج شده و بازار کشور تکانی بخورد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به دولت در زمینه اقتصادی نمره قبولی نمی‎دهند، اذعان داشت: 20 نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه نامه نوشتند که این نامه امروز به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

عبادی خطاب به رئیس جمهور متذکر شد: باید در کابینه دولت شایسته‌سالاری رعایت شده و افراد قوی‎تر و کارآمدتر جایگزین شوند تا مردم آثار این تغییرات را مشاهده کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.