امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تذکر کتبی ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا شد

تذکر کتبی ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: تذکر کتبی ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه امضا و به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس، دغدغه اصلی مردم جامعه را معیشت و اشتغال دانست و اظهار داشت: اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود باید در تیم اقتصادی ایجاد شود.

وی ریشه اقتصادی کشور در زمینه‎های ورزشی، آموزشی و فرهنگی را اقتصاد کشور دانست و تصریح کرد: باید این مهم در کشور مورد توجه قرار بگیرد تا بتوانیم از رکود خارج شده و بازار کشور تکانی بخورد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم به دولت در زمینه اقتصادی نمره قبولی نمی‎دهند، اذعان داشت: ۲۰ نماینده به رئیس جمهور در رابطه با تغییرات کابینه نامه نوشتند که این نامه امروز به هیأت رئیسه مجلس تحویل داده شد.

عبادی خطاب به رئیس جمهور متذکر شد: باید در کابینه دولت شایسته‌سالاری رعایت شده و افراد قوی‎تر و کارآمدتر جایگزین شوند تا مردم آثار این تغییرات را مشاهده کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا