امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

ترامپ بدترین سخنرانی مسئولان آمریکایی در سازمان ملل را ارائه داد

ترامپ بدترین سخنرانی مسئولان آمریکایی در سازمان ملل را ارائه داد
 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس، سخنرانی ترامپ در سازمان ملل را بدترین سخنرانی مسئولان آمریکایی دانست و گفت: این سخنان نشان داد که آمریکا جز زبان زور چیزی نمی فهمد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به سخنرانی اخیر ترامپ در سازمان ملل اظهار داشت: ترامپ یکی از بدترین سخنرانی های مسئولان آمریکایی در سازمان ملل را ارائه داد که مورد مضحکه خاص و عام قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ترامپ در این سخنرانی به تمام قواعد و قوانین جهانی که بعد از جنگ جهانی دوم در دنیا گذاشته شد، پست پا زد، بیان کرد: این سخنان دارای بار سیاسی برای ایالات متحده امریکا خواهد بود و متحدین آن ها را از آمریکا دور خواهد کرد.

استراتژی عدم مذاکره با ترامپ بسیار هوشمندانه است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این سخنان نشان داد که آمریکا جز زبان زور چیزی نمی فهمد، عنوان داشت: بنابراین استراتژی عدم مذاکره با ترامپ بسیار هوشمندانه است.

عبادی اضافه کرد: کسی که به قوانین جهانی که حتی خود آمریکایی ها برخی از آن ها را تصویب کرده اند، پایبند نسیت قابل اعتماد برای مذاکره نخواهد بود.

وی همچنین به سخنرانی رئیس جمهوری کشورمان اشاره کرد و گفت: نوع صحبت رئیس جمهور در این سخنرانی نشان دهنده فرهنگ، منطق و حقانیت جمهوری اسلامی است.

سخنرانی روحانی و ترامپ تفاوت فرهنگ ایرانی و آمریکایی را نشان داد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر دنیا بخواهد تفاوت فرهنگ ایرانی و آمریکایی را بفهمد کافی است به همین دو نوع سخنرانی توجه کند.

عبادی با بیان اینکه در حال حاضر چاره ای جز تقویت درونی کشور نداریم، بیان کرد: تنها راه کشور این است که از درون خود را تقویت کنیم تا بتوانیم در برابر قلدری های آمریکایی ها بایستیم.

وی با اشاره به اینکه برنامه آمریکا این است که ایران یک کشور ضعیف و وابسته باشد، افزود: آن ها می خواهند کشورهای خاورمیانه را بهم بریزند تا صهیونیسم حاکم خاورمیانه باشد و این برنامه دراز مدت کشور است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورعربستان نیز جزء این برنامه دراز مدت خواهد بود، بیان داشت: خواهیم دید که آمریکایی ها کشور عربستان را غارت خواهند کرد و بعد هم همانند سایر کشورهای خاورمیانه بهم خواهند ریخت.

عبادی با اشاره به اینکه برنامه آمریکا برای ایران نیز همین است، افزود: ما چه مذاکره بکنیم و چه نکنیم برنامه دشمن تغییر نخواهد کرد بلکه مذاکره کشور را ضعیف تر و آن ها را قوی تر می کند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا