امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تقدیر نمایندگان مجلس از سپاه پاسداران برای برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص)

تقدیر نمایندگان مجلس از سپاه پاسداران برای برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص)

خبرگزاری تسنیم: ۲۲۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای برگزاری رزمایش پیامبر اعظم(ص) تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی و به نقل از خبرگزاری تسنیم، ضرغام صادقی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس، بیانیه ۲۲۰ تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را که در آن از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل برگزاری موفق رزمایش پیامبر اعظم(ص) ۹ تقدیر کرده بودند را قرائت کرد.

متن کامل بیانیه نمایندگان مجلس در تقدیر از سپاه پاسداران برای برگزاری رزمایش پیامبر اعظم ۹ به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مانور بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رزمایش پیامبر اعظم(ص) در سوق‌الجیشی‌ترین نقطه دریایی کشورمان ایران عزیز بار دیگر قدرت نظامی ایران را به رخ مستکبران جهان کشانید.

با این رزمایش بزرگ و قدرتمندانه بارقه‌ای از امید در دل مستضعفان جهان تابیدن گرفت.

این رزمایش به جهانیان نشان داد که علیرغم تحریم‌های سخت مستکبران در پرتو عنایات الهی نسبت به مومنان و با اتکا به جوانان دانشمند، می‌توان به پیچیدگی‌ترین سلاح‌های پیشرفته دست یافت.

بکارگیری سلاح‌های پیشرفته و موشک‌های پیچیده و دقیق در این مانور نظامی پیام گویا به سراسر جهان بود که تحریم‌ها هرگز قادر نیستند مانعی برای دستیابی مردان مصمم و آماده‌سازان حکومت واحد جهانی به مدرن‌ترین سلاح‌ها باشند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و فرماندهان مجاهد آن انتخاب زمان و منطقه حساس و شکوه این رزمایش را به فرماندهی معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌ العالی و ملت عزیز ایران اسلامی تبریک عرض می‌نماییم و از خداوند بزرگ موفقیت همه دست‌اندرکاران این اقدام خداپسندانه را خواستاریم.

انتهای پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا