امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تكذيب خبر ابتلا ٨٠ درصد كودكان روستاهای خراسان جنوبی به بيماری‌های پوستی

تكذيب خبر ابتلا ٨٠ درصد كودكان روستاهای خراسان جنوبی به بيماری‌های پوستی

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی؛ حجت‌‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی در خصوص مطلب منتشر شده از قول وي در خبرگزاري ايلنا در زمينه “بیش از ۸۰ درصد کودکان روستاهای خراسان جنوبی از مشکل پوستی رنج می‌برند” اظهار داشت: به خاطرم نمی‌آید که چنین چیزی را در گفتگو با خبرگزاری ایلنا گفته باشم که ۸۰ درصد كودكان روستایی خراسان جنوبی گرفتار بیماری پوستی هستند.

وی انتشار آمار ۸۰ درصد کودکان روستایی مبتلا به بیماری پوستی در استان توسط خبرگزاری ایلنا را کذب دانسته و بیان کرد: چنبن آماری را تایید نمیکنم و به این صورت وجود نیز ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعجب می‌کنم که خبرگزاری ایلنا به چه صورت این آمار را در خبری از طرف بنده منتشر کرده است.(٩٧/٣/٥)

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا