امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تکرار/حجت الاسلام عبادی: اینجانب از امت شهید پرور و ولایت‌مدار درخواست دارم به مانند گذشته با حضور حماسی خود در یوم الله ۲۲بهمن موجبات یأس و نامیدی در اردوگاه استکبار جهانی را فراهم سازند

تکرار/حجت الاسلام عبادی: اینجانب از امت شهید پرور و ولایت‌مدار درخواست دارم به مانند گذشته با حضور حماسی خود در یوم الله ۲۲بهمن موجبات یأس و نامیدی در اردوگاه استکبار جهانی را فراهم سازند

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی بیانیه ای به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام کرد: اینجانب از امت شهید پرور و ولایت‌مدار درخواست دارم به مانند گذشته با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع عظیم مردمی در یوم الله ۲۲بهمن موجبات یأس و نامیدی در اردوگاه استکبار جهانی را فراهم سازند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، متن پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

وَالْفَجْرِ وَلَيَالٍ عَشْرٍ وَالشَّفْعِ وَالْوَتْرِ وَاللَّيْلِ إِذَا يَسْرِ

۱۲بهمن ۵۷ سالروز ورود تاريخي امام خمینی(ره) به كشور بعد از ۱۵ سال دوري و تبعيد به عنوان يك روز تاريخي در كشور ما محسوب مي‌شود و اين بازگشت نقطه آغازی براي به ثمر رسيدن انقلاب اسلامي بود، همان حرکتی که در ۲۲ بهمن ۵۷ به سرمنزل مقصود رسید و طومار ننگین ستمگران را در هم‌ پیچید.

انقلاب اسلامي از بزرگترين افتخارات ملت مسلمان ايران است كه با يكپارچگي و وحدت كلمه، ظلم ستيزي و حقیقت‌خواهی به پیروزی رسید، حرکتی که امروز سرمشق، الگو و زمينه ساز بيداري اسلامی ملت‌ها علیه ظلم و ستم استكبار جهاني شده است. آنچه که اهمیت دارد اینست که تا زمانی که فضای اسلامی انقلاب حفظ شود، این انقلاب مقتدر و با عظمت به پیش می‌رود.

امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت برتر در دنیا مطرح است و تمام پیشرفت‌هایی هم که در حوزه‌های مختلف از جمله افزایش اقتدار نظامی، علم‌وفناوری، سیاست و عظمت طی این ۳۶ سال به آنها رسیده‌ایم همه به برکت آرمان‌های امام خمینی(ره) و هدایت‌های مقام معظم رهبری است که باعث شده این انقلاب اینگونه باصلابت به حرکتش ادامه دهد.

و اینک در سالروز ۱۲ بهمن، باری دیگر ضمن بیعت مجدد با امام خمینی(ره)، معمار کبیر انقلاب اسلامی و اعلام تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی، فرا رسیدن ایام الله دهه فجر را به محضر ملت شریف ایران و بالاخص مردم عزیز استان خراسان جنوبی که نقش مهمی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته‌اند، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم با نگاه به گذشته و امید به آینده و با کار و تلاش بیشتر بتوانیم در پیشبرد اهداف بزرگ انقلاب اسلامی گام برداریم.

اینجانب از امت شهید پرور و ولایت‌مدار درخواست دارم به مانند گذشته با حضور حماسی، وحدت آفرین و هوشیارانه خود در اجتماع عظیم مردمی در یوم الله ۲۲بهمن موجبات یأس و نامیدی در اردوگاه استکبار جهانی را فراهم سازند. انشاءالله

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا