امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

تکلیف مجلس به دولت برای تامین نیازهای زیرساختی شهرک‌های صنعتی

تکلیف مجلس به دولت برای تامین نیازهای زیرساختی شهرک‌های صنعتی

نمایندگان مردم در خانه ملت، دولت را مکلف به تامین زیرساخت‌های توسعه‌ای مانند آب، برق و گاز برای شهرک‌های صنعتی کردند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۲ آذر) مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت با الحاق پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن مجلس به طرح مذکور با ۱۱۴ رأی موافق، ۱۳ رأی مخالف و ۱۱ رأی ممتنع از مجموع ۱۹۵ نماینده حاضردر صحن موافقت کردند که براساس آن دولت مکلف به تامین زیرساخت‌های توسعه‌ای مانند آب، برق و گاز برای شهرک‌های صنعتی شد.

براساس این پیشنهاد الحاقی ؛ وزارتخانه‌های نیرو، نفت و ارتباطات و فناوری اطلاعات مکلفند، نسبت به تأمین آب، برق، گاز و امکانات مخابراتی شهرک ها و نواحی صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی تا درب واحدهای صنعتی و معدنی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی و معدنی و منطقه ویژه اقتصادی اقدام نمایند.

معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور موظف است اعتبار مورد نیاز را در لوایح بودجه سنواتی به این منظور پیش بینی نماید./

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا