امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

جزییات سفر ۷ روزه جمعی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس به روسیه/ در این سفر علیرضا منادی‌سفیدان٬ سیدمحمدباقر عبادی٬ قاسم احمدی لاشکی حضور دارند

جزییات سفر ۷ روزه جمعی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس به روسیه/ در این سفر علیرضا منادی‌سفیدان٬ سیدمحمدباقر عبادی٬ قاسم احمدی لاشکی حضور دارند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس٬ از سفر ۷ روزه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مسکو پایتخت روسیه برای بررسی وضعیت آموزشی و پرورش و همچنین آموزش عالی این کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ حجت‌الله درویش‌پور از سفر ۷ روزه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مسکو پایتخت روسیه خبر داد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی٬ در تشریح جزییات سفر کمیسیون آموزش مجلس به مسکو٬ افزود: سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به کشور روسیه برای بررسی وضعیت آموزش و پرورش و آموزش عالی این کشور٬ بهره‌گیری از تجربیات آن‌ها در بعد علمی و ایجاد شرایط لازم برای تبادل استاد و دانشجو امروز (سه‌شنبه ۲۵ آذر) صورت خواهد گرفت.

وی با تاکید بر اینکه سفر اعضای کمیسیون آموزش مجلس به کشورهای مختلف به ارتقا روابط دوجانبه آموزشی منجر می‌شود٬ گفت: ‌امید است این سفر نیز به این مهم منجر شود.

درویش‌پور ادامه داد: در این سفر علیرضا منادی‌سفیدان٬ سیدمحمدباقر عبادی٬ قاسم احمدی لاشکی حضور دارند.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی٬ یادآور شد: سفر اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به مسکو امروز انجام شده و تا هفت روز ادامه خواهد داشت./

پایان پیام

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا