امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

جشن بزرگ انقلاب و گرامیداشت دهه فجر در شهر مرزی گزیک برگزار شد + تصاویر

جشن بزرگ انقلاب و گرامیداشت دهه فجر در شهر مرزی گزیک برگزار شد + تصاویر

جشن بزرگ انقلاب و ایام الله دهه فجر در شهر مرزی گزیک با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی، نماینده مردم درمیان در مجلس ، فرماندار درمیان و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از وحدت درمیان جشن بزرگ انقلاب و ایام الله دهه فجر در شهر مرزی گزیک با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی، نماینده مردم درمیان در مجلس ، فرماندار درمیان و جمعی از مسئولان محلی برگزار شد.

در این مراسم با شکوه برنامه های متنوعی همچون اجرای موسیقی ، اجرای سرود انقلابی، و برنامه ویژه دیگر به نمایش در آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خراسان جنوبی در این مراسم با اشاره به حرکت عظیم مردمی در دوران پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گفت: یکی از مهم ترین ویژگی های انقلاب اسلامی مشارکت آحاد مردم و اقشار مختلف در پیروزی و موفقیت انقلاب است.

وی همچنین از مردم برای حضور حداکثری در مراسم ۲۲ بهمن ماه جهت تداوم هر چه بیشتر نظام دعوت کرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا