امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

جهاددانشگاهی، منشا خدماتی گسترده در بحث‌های علمی، پژوهشی و فناوری

جهاددانشگاهی، منشا خدماتی گسترده در بحث‌های علمی، پژوهشی و فناوری

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: جهاددانشگاهی مجموعه‌ای مغتنم و بزرگ است که منشا خدماتی گسترده در بحث‌های علمی، پژوهشی و فناوری است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از ایسنا، حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی ۱۹ خرداد جاری در دیدار با رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، با اشاره به اینکه استعمارگران نسبت به توانمندسازری و توسعه انسانی ملت‌ها حساس هستند، گفت: جهاددانشگاهی در راستای توسعه ابعاد پژوهشی و فناوری کمک بسزایی به کشور می‌کند و دشمن قصد دارد جلوی اقداماتی از این دست را بگیرد.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جهاددانشگاهی تاکنون بسیار موفق بوده و حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد، افزود: درخواست‌های جهاددانشگاهی پیگیری خواهد شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا