امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی: بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است/ تغییر گرایش کارمندی نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش دارد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی: بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است/ تغییر گرایش کارمندی نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش دارد

با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدباقر عبادی شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی خراسان‌جنوبی اظهارداشت: صنعت گردشگری یکی از صنایعی است که می‌تواند اشتغال سریع در جامعه ایجاد کرده و توسعه آن در رفع بیکاری و مشکل اشتغال مؤثر است.

وی با بیان اینکه رونق گردشگری منشأ برکات زیادی بوده و فرهنگ یک منطقه می‌تواند در گردشگری تأثیرگذار باشد، یادآور شد: گردشگران خارجی بسیار قانون‌مند هستند اگر ابتدا آداب و رسوم یک منطقه برایشان توضیح داده و بازگو شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید ابتدا آداب و قوانین هر منطقه برای گردشگران خارجی بازگو شود تا گاهی اوقات ناهنجاری ایجاد نشود و به حوزه گردشگری ضربه وارد نماید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با اشاره به اینکه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی بسیار می‌تواند کارآمد باشد، یادآور شد: باید نهایت استفاده از این شورا وجود داشته باشد و اولویت‌ها در آن مشخص شوند.

وی با مهم شمردن موضوع بهبود کسب و کار گفت: مجلس مصوبات خوبی در مورد ارتقاء فضای کسب و کار و بهبود شرایط تولید داشته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی بسیار مهم بوده ولی همچنان نامحدود است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عبادی با بیان اینکه متأسفانه بحث خصوصی‌سازی بعد از ۴۰ سال شعار در کشور مظلوم است، یادآور شد: یکی از معضلات استان ضعیف بودن روحیه تجارت، صادرات و واردات است.

وی با بیان اینکه گرایش نخست مردم برای اشتغال کارمندی در استان بوده که برای تغییر این گرایش نیاز به فرهنگ‌سازی و آموزش وجود دارد، افزود: باید بخش دولتی، بخش خصوصی را برای توانمند شدن و ایجاد شرکت‌های صادراتی کمک کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در بودجه امسال قانون تواتر بدهی‌ها مصوب شده است، اضافه کرد: یکی از مسائل مهم توجه به شعار سال بوده که باید جزو اولویت‌های این شورا باشد زیرا توجه به شعار سال در بحث اشتغال، تولید، صادرات و افزایش عرق ملی تأثیرگذار است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا