امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سیدباقر عبادی، در دیدار با عوامل شهرداری و منتخبین شورای شهر بیرجند: مشکلات مانند استخوانی در گلوی مردم است

حجت‌الاسلام سیدباقر عبادی، در دیدار با عوامل شهرداری و منتخبین شورای شهر بیرجند: مشکلات مانند استخوانی در گلوی مردم است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مشکلات مانند استخوانی در گلوی مردم است که دستگاه‌های اجرایی و شورای شهر و نمایندگان مردم باید با تعامل و تدبیر بیشتر به خواسته‌های مردم و رفع مشکلات آنها توجه کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام سیدباقر عبادی، در دیدار با عوامل شهرداری و منتخبین شورای شهر بیرجند، اظهار داشت: شورای شهر پارلمان شهر است و نقش فراوانی در تحقق خواسته‌های مردم دارد.

وی افزود: بسیاری از خواسته‌ها و آرزوهای مردم توسط شورای شهر و شهرداری محقق می‌شود و حل برخی مشکلات شهر نیاز به تعامل و همکاری دستگاه‌های اجرایی با شورای شهر دارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مباحث فرهنگی مردم، گفت: فعالیت شهرداری و شورای شهر به گونه‌ای نیست که فقط مسائل عمرانی را پیگیری کنند بلکه باید مسائل فرهنگی مردم را نیز متناسب با دین و فرهنگشان پیگیری کرد.

عبادی با اشاره به انتقال صنوف مزاحم به خارج از شهر، بیان داشت: برخی مشکلات مانند استخوانی در گلوی مردم است که دستگاه‌های اجرایی و شورای شهر و نمایندگان مردم باید با تعامل و تدبیر بیشتر به خواسته‌های مردم و رفع مشکلات آنها توجه کنند.

وی طرح فرزان را از مشکلات موجود در شهر بیرجند ذکر کرد و ادامه داد: این طرح سبب نارضایتی و گلایه بسیاری از مردم شده که باید با تدبیر، همکاری و تعامل شهرداری، شورای شهر و دستگاه‌های اجرایی مرتفع شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی هدف از خدمت و تعامل شورای شهر و شهرداری و نمایندگان مردم را استحقاق حقوق مردم عنوان کرد.

عبادی متذکر شد: بالاترین ثواب در دین اسلام خدمت به خلق خدا است و عرصه خدمت به مردم برای مسئولان یکی از نعمت‌های الهی است.

انتهای پیام/۲۲۴۸۱/ی۳۰/د۱۰۰۰

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا