امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

عکس خبری حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با حضور در شیرخوارگاه بهزیستی شهر بیرجند، از واحدهای مختلف آن بازدید کرد

عکس خبری حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با حضور در شیرخوارگاه بهزیستی شهر بیرجند، از واحدهای مختلف آن بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ امروز پنجشنبه ۱۵ اسفندماه ۹۲ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ضمن بازدید از این شیرخوارگاه در بیرجند بخش خانه بازی این مرکز را افتتاح کرد.

-محمد شرفی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان بیرجند، در جریان این بازدید طی گزارشی اظهار داشت: این شیرخوارگاه تنها مرکز دولتی کودکان زیر شش سال در استان خراسان جنوبی است. وی در ادامه افزود: در حال حاضر ۲۵ کودک در این مرکز نگهداری می‌شود. شرفی به راه‌اندازی خانه بازی این شیرخوارگاه اشاره کرد و بیان داشت: برای راه‌اندازی این مرکز در مجموع ۹۵ میلیون ریال اعتبار هزینه شده که از این میزان ۲۰ میلیون ریال توسط دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به منظور رنگ‌آمیزی آن هزینه، ۳۰ میلیون ریال توسط خیرین بیرجندی و همچنین ۴۵ میلیون ریال نیز توسط بیرجندی‌های مقیم تهران برای خرید وسایل بازی تأمین و هزینه شده است.
IMG_0749
IMG_0747
IMG_0731
IMG_0732
IMG_0733
IMG_0740
IMG_0745
IMG_0746

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا