امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با معاونین جدید استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی با معاونین جدید استاندار خراسان جنوبی دیدار و گفتگو کرد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت:  باید از تمامی امکانات و ابزارهای قانونی، برای توسعه و پیشرفت استان خراسان جنوبی استفاده شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدارهای جداگانه‌ای با معاونین امور عمرانی، سیاسی و امنیتی، برنامه ریزی و توسعه و مدیریت منابع استانداری خراسان جنوبی، ضمن تبریک انتخاب آنها به عنوان معاونین جدید استاندار از تلاش‌های معاونین و مسئولان سابق استان که در راستای توسعه و آبادانی منطقه تلاش کرده‌اند قدردانی کرد و بیان داشت: امروز مهمترین رسالت و هدف همه‌ مسئولان، حرکت در مسیر توسعه و پیشرفت همه‌جانبه استان خراسان جنوبی است و باید برای تحقق این مهم دست به دست هم دهیم. وی در ادامه پیگیری مشکلات را در چارچوب قوانین مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: امید است با همراهی و همکاری مسئولان مشکلات مردم در بخش‌های مختلف بررسی و در راه‌حل آنها چاره‌اندیشی شود.

این گزارش حاکیست، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی، عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی در این دیدار مشکلات و درخواست‌های مردم حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف را مطرح و خواستار پیگیری آنها از سوی معاونان جدید استاندار شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا