امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای خسروآباد و کوشکک شهرستان درمیان: انتقال آب به استان خراسان جنوبی نیازمند ۲هزار میلیارد تومان است

حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای خسروآباد و کوشکک شهرستان درمیان: انتقال آب به استان خراسان جنوبی نیازمند ۲هزار میلیارد تومان است

نمایند مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: مهم ترین مشکل استان خراسان جنوبی معضل بی آبی است و انتقال آب از سد دوستی نیازمند ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار می باشد.

mb23

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در دیدار با مردم روستاهای خسروآباد و کوشکک، انتقال آب از سد دوستی را یکی از راهکارهای انتقال آب به خراسان جنوبی برشمرد و تصریح کرد: کار مطالعاتی و تعیین مسیر احداث خط لوله در دست انجام است که پس از پایان آن اعتبار مورد نیاز با پیشنهاد مدیر اجرای پروژه در مجلس مطرح و پیرامون آن تصمیم گیری خواهد شد.

وی، کاهش دبی سفره های آبی استان را زنگ خطری جدی برای کشاورزان خراسان جنوبی برشمرد و افزود: مدیران دستگاه های اجرایی در بخش کشاورزی باید ضمن اطلاع رسانی و ارائه آموزش های لازم به طرح های آبیاری مکانیزه در صنعت کشاورزی  سرعت بیشتری بخشند تا با مدیریت صحیح مصرف از هدر رفت آب جلو گیری شده و از این مایه حیات  استفاده بهینه ای شود.

عبادی از حل مشکل آب به عنوان اولویت اول در خراسان جنوبی یاد کرد و ادامه داد: خراسان جنوبی بیش از هر زمان دیگری مستحق انتقال آب است و هرچند باید این کار با دقت و ظرافت خاصی پیگیری شود اما تسریع در روند کارهای مطالعاتی و تحقیقاتی نیز ضرورت دارد چرا که کاهش جمعیت روستاها لطمات جبران ناپذیر دیگری وارد می کند که جبران آن میلیاردها تومان هزینه بر دوش دولت می گذارد.

نمایند مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ با بیان این که دروغگو بودن سردمداران کاخ سفید بیش از پیش برای جهانیان ثابت شد، ادامه داد: ما نه به دولتمردان آمریکا و  نه به آن هایی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا هستند خوشبین نیستیم.

این گزارش حاکیست، نبود خانه بهداشت، تکمیل طرح هادی این دو روستا، آنتن دهی تلفن همراه و مشکل کمبود پزشک به عنوان مهم ترین مشکلات مطرح شده  از سوی مردم بود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا